Wpis z mikrobloga

@silnoreki7: Zwalnianie go teraz byłoby bez sensu. Trzeba dać mu szansę w lidze, gdyż to ona jest naszym priorytetem. Trzeba mieć też świadomość, że nie mamy zbyt wiele jakości w drużynie(choć nie wyjaśnia to porażki z trzecioligowcem)

IMO facet wydaje się kumaty, chociaż w niektórych meczach zmiany robi na podstawie losowania.
Ma teraz zdrowych zawodników, kilka dni czasu i zimny prysznic. Zobaczymy, czy wyciągnie wnioski.
@silnoreki7: Nie jest orłem. Kim grał tym grał, bo wyboru nie miał, więc fartem utrzymaliśmy się w Eklapie. Czy jest dobrym trenerem? Nie wydaje mi się. A tak jak @4lord powiedział - dałbym mu szansę po krótkim okresie przygotowawczym - jeśli pojawi się mega seria porażek to oczywiście out. Musimy wziąć pod uwagę, że transfery dokonane kilka dni temu nie pokażą nagle jakieś super świetnej dyspozycji.

Kogo bym u nas widział?
@kanapka_z_keczapem: Wiadomo, że nie wiem jaki jest w szatni i moja opinia opiera się tylko na tym jak się wypowiada czy jak się zachowuje przy ławce na meczu. Wiem, że zwalnianie go to nienajlepszy pomysł teraz ale już w poprzednim sezonie zaskakiwały jego zmiany z dupy i zero #!$%@? tylko ciągłe śmieszne tłumaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)