Wpis z mikrobloga

Mircy, początkuje z kindle. Baza darmowych ebooków na necie jest znikoma, w zasadzie znalazłem tylko coś na chomiku (1500 pozyzji fantastyki i sci-fic), więc rozglądam się za jakimś abonamentem. Za jaki serwis warto zapłacić, gdzie jest spory dostęp do ebooków za stosunkową niską cenę? Interesuje mnie głównie literatura faktu, thillery, literatura piękna.
#kindle #ebook #ksiazki
  • 22
  • Odpowiedz
@_Shine: znajdziesz wiekszosc ksiazek w sieci, wpisuj tytul + chomikuj/doci/docker (jedno z), albo szukaj na takich stronach jak zajefajna .com, badz super-warez .eu

Jesli znajdziesz pdf lub epub, to edytuj w programie Calibre (w sieci znajdziesz jak dobrze przerabiac na mobi - potem to 2 min roboty).

Abo na kindle slabo, kupuj Ebooki albo jak wyzej.
  • Odpowiedz
  • 0
@CoyJared podasz proszę link do tego poradnika? Bo mam problem z konwersją z pdf na epub, żeby zlikwidować numery stron, ale zachować numery rozdziałów.
  • Odpowiedz
@zaye93: ja go nie mam, poszukaj. Musialbym tak samo szukac jak i Ty.
Wylacz akapity, wlacz przetwarzanie heurystyczne (czy jakos tak, pisze z tel) - tyle z pamieci pamietam, ze powinno pomoc
  • Odpowiedz
@_Shine: Na chomikuj znajdziesz każdą książkę dosłownie, jak jest w formacie PDF czy innym, wrzucasz do calibre i do mobi przerabiasz i cyk masz
  • Odpowiedz