Wpis z mikrobloga

Dobra p0lki i bialorycerze
Ostatecznie, co się liczy charakter i dynamiczność czy dobry wygląd ?
Wybierzcie jedno bo te wasze wrzuty na zmianę i historyjki o goblinach ruchaczach z jednoczesnym mówieniem ,że każda che ładnego ale jednocześnie grube jest tak samo piękne jak chude to jest tak zajebisty mindfuck ,że leżysz i turlasz się ze śmiechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #bialorycerstwo #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #szarpankizzyciem
D.....o - Dobra p0lki i bialorycerze 
Ostatecznie, co się liczy charakter i dynamicz...

źródło: comment_1597490853o7knMr1q1DvMH0aEDeGQzZ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Dykto: ludzie są różni. Jedne patrzą tylko na wygląd, jedne mają wygląd gdzieś.

Nie da się sklasyfikować wszystkich kobiet, tak samo jak wszystkich mężczyzn xD

Jednak jeśli jesteś brzydki a do tego #!$%@? umysłowo lub życiowo jak 90% tagu przegryw to masz przesrane.
  • Odpowiedz
@Dykto: Wydaje mi się że to zależy już od konkretnych kobiet. Jednak zgodnie z psychologią lepiej jest być przystojnym/ładnym ponieważ wówczas ludzie przypisują nam często niesłusznie pozytywne cechy (obdarzanie większym zaufaniem ludzi ładniejszych czy uważanie ich za bardziej towarzyskich)
  • Odpowiedz
@Dykto: To po prawej. Osobowość to dodatek do wyglądu. Charakter się liczy i mili, wrażliwi, uczuciowi za bardzo są pomiatani, a nie pożądani seksualnie. Nie pytasz p0lki o te sprawy, tak jak nie pytasz się ryby w wodzie czy woli być złowiona na slaceson czy najdroższą polędwicę, kapujesz?
  • Odpowiedz
@MeskieForumPL: tak jak kobiety nie traktują brzydkich facetów jako ludzi i mężczyzn ja tak samo nie traktuję kobiet po 30 jako obiekty pożądania - bo wtedy związki to układy bez pożądania. Gadanie ze znam ładne laski z brzydalami odbieram jak gadanie polityków o super rozwoju i dobrobycie - nikt tego nie widział . A to co ty gadasz to wyrachowany układ a nie związek.
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD:
Pierwszego zdania nie skomentuję, bo wyszedł Ci jakiś bełkot. Niesłuszna generalizacja kobiety, jakoby wszystkie miały by być złe i wszystkie chcą łapać facetów na dziecko, a jak kasa w domu się skończy, to szukają za rogiem następnego, co zaoferuje portfel. Nie, tu już stwierdzam, że z pewnością nasłuchałeś się szarpanek albo innych średnio merytorycznych kolesi i mózg Ci przeprano. Świat nie kończy się na tym, co powiada psychologia ewolucyjna.

Nigdzie
  • Odpowiedz
@MeskieForumPL: no cóż ja widziałem co widziałem. 90% kobiet jest zepsutych i to są fakty. Ty nie masz gęby 4/10 to może ciebie inaczej traktują. Ja od kobiet dostawałem hejt i olewanie. Wszystkie co do jednej traktowały mnie jako darmowe usługi. I wiesz jest różnica między dziewczynami z lat 80-90 a 90-2000. Tinder i internet z spermiarzami zniszczyli rynek, i taki jak ja nigdy nie będzie traktowany dobrze bo jestem niewidzialny
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: Co jesteś w stanie obecnie zaoferować kobiecie? Ile zarabiasz? Mieszkasz sam? Chodzisz na siłownię? Czytasz książki i cały czas się dokształcasz? Masz jakąś pasję w życiu? Ile masz zainteresowań?
Wymagasz czegokolwiek ambitnego od siebie?
  • Odpowiedz
@MeskieForumPL: nie zarabiam, bo studiuję - czyżby jednak kobiety leciały na hajs?
To samo z mieszkaniem - wynajmuję - to też majątek.

Na siłownię nie chodzę, bo robić mięśni dla pań nie zamierzam. Czytam książki, wszak studiuję, mam wiele zainteresowań związanych z popkulturą i IT - a to też nudne dla pań...

Sam przyznajesz, że kobiety NIE LECĄ na charakter, a na to, co kobiecie MOŻE DAĆ.

Taki związek to już
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: No to tak, po kolei.

Nie wszystkie kobiety lecą na hajs. Nie ma co pisać, że wymagania co do tego, aby facet zarabiał, są złe. Po co kobieta ma ryzykować sytuację, w której facet zaraz straci robotę (albo już od początku jej nie ma) i nie będzie mogła z nim nawet do restauracji wyskoczyć, by wydać raptem 50zł za obiad?

Na siłownię chodzi się dla siebie. Lepsza forma, lepsze samopoczucie.
  • Odpowiedz