Wpis z mikrobloga

@ironlelele: z ME też coś ostatnio było, że ktoś nawet kupił preorder ale nie wiem jak to się skończyło.
Pamiętam tylko że ktoś w komentarzu pisał, że pracował w tym sklepie i uważał to za legit bo nigdy nie mieli gry w sprzedaży bez dokładnej daty itd.

Na pewno istnieje, Grubb się jeszcze nie pomylił i to właśnie on pisał o remasterze tego NFS
  • Odpowiedz
po co robić remaster względnie nowej gry?

nowej gry

@Ko1eszk4: XDD wiem, pewnie użyjesz argumentu że wiesz ze jest stara dlatego napisałeś WZGLĘDNIE ale uwaga, odpowiem:
- Wydawcy gier wydają gry żeby zarobić
- Remastery gier powstają bo ktoś je kupuje
- Ktoś je kupuje bo niektórzy nie mieli okazji zagrać na oryginalną premierę lub chcą wrócić do gry ale nie chcą liczyć pikseli na ekranie
- Nic nie wiadomo o
janushek - > po co robić remaster względnie nowej gry?
 nowej gry
@Ko1eszk4: XDD wie...

źródło: comment_1597510610hdTRA7iyKaNKhyjdj8S7GL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@janushek: Szczerze mówiąc, to wydawała mi się trochę młodsza. Myślałem że wyszła jakieś 6/7 lat temu. No i rozumiem że ktoś tam może chcieć to kupić, ale no jednak jak na obecny rok to wcale nie wygląda jakoś źle, jak i większość "samochodówek".

  • Odpowiedz
@Bloobson:

Szkoda że nie remake Hot pursuit 2

Gościu, przecież to jest remake ( ͠° °)

@Ko1eszk4: Nie żeby coś ale troszkę już ta część pachnie śniętą rybą. Chociaż przyznam, że w 2010 grafika robiła bardzo dobre wrażenie.

Osobiście chętnie się bym w to zaopatrzył ale głównie dla multi, które w wersji z 2010 jest w zasadzie martwe.
  • Odpowiedz
@Bloobson były dwie. I gówniane bo mimo sentymentalnego płaczu milenialsów, cringowa fabuła już nie jest w modzie.
Już to było widać po undercoverze.

Pretensje mam do fanów którzy na własne życzenie zarżnęli nfs.
HP z 2010 był naprawdę spoko grą. Shifty i pro street również. Ale ludzie narzekali. W efekcie mam kolejne wariacje na temat szybkich i wściekłych zamiast skupić się na tym co gra robiła dobrze.
Czyli na casualowej rozgrywce, fajnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SwidraVytra: najbardziej zabawne było to, ze ludzie chcieliby Underground, ale z czym? Znowu powrót do klimatu tuningu z szybkich i wściekłych? Nie wyobrażam sobie tego, dziś w modzie gleby czy German style a nie naklejki i neony z otyłymi bodykitami i felgami jak z ery bling bling.
  • Odpowiedz