Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witajcie murki. Ogólnie mam problem po przylutowaniu nowej baterii do kamerki, otóż po podłączeniu do ładowania, kamerka wyłącza się zaraz po uruchomieniu, tak jakby nagle straciła zasilanie. Gdy kamerka była bez baterii, to działała poprawnie. Bez zasilania zaś nie uruchamia się wcale. Trzymałem ją pod ładowarką z godzinę, bo myślałem że bateria jest głęboko rozładowana, ale nadal jest tak samo. Parametry baterii są identyczne jak oryginalna. Może coś źle zlutowałem? Nie jestem orłem, dopiero się uczę, ale myślę że prawidłowo zlutowałem baterie do płytki. Daje zdjęcia do oceny. Jakieś pomysły?

#lutowanie #kamerasamochodowa #naprawiajzwykopem
laress - Witajcie murki. Ogólnie mam problem po przylutowaniu nowej baterii do kamerk...

źródło: comment_1597481184KWTuq4XQEuhcH4iMdGqrTM.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@laress A działa ze wcześniejsza bateria jeszcze? Ta nowa może być uszkodzona, albo nienaładowana zwyczajnie, podłącz urządzenie bez chowania do obudowy do ładowarki. Niech się podładuje przez chwile. Jak długo leżakowała to możliwe ze jest głęboko rozładowana i wtedy trzeba będzie ja dłużej podładować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rebbag: tamta stara napuchła i ona też powodowała spięcia właśnie, dlatego tymczasowo ja wyciąłem i kamera odżyła, tylko musiała mieć stałe zasilanie, co jest trochę bez sensu na dłuższą metę. Jeśli kitajce nie pomieszali z kolorami kabli, to prawidłowo przylutowałem :p
  • Odpowiedz
@Rebbag: Dzisiaj kolejna walka. Ogólnie te baterie kupiłem z Ali, dwie sztuki, więc na próbę wymontowałem jedną i wsadziłem drugą. To samo. Plus jest taki, że kamerka się odpala po podłączeniu do ładowarki, jednak od razu gaśnie po odpięciu. Zostawiłem kamerkę na godzinę w ładowarce, zero efektu.

Jest opcja, że w jakikolwiek sposób uszkodziłem gniazda do kabelków na płytce podczas usuwania resztek cyny?
  • Odpowiedz