Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hoszin: az mi sie przypomnial filmik nagrywany z kamerki samochodowej, gdzie zostal uchwycony ostrzal z Gradu na dzielnice mieszkaniowa i chyba zniszczylo tez autobus z ludzmi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uszyk90: ja widziałem jak ruscy dobijali ludzi po ostrzale z granatnika, pełno krwi, flaków, ludzie bez rąk, nóg krzyczący w agonii, i to paręset km od nas.
Utwierdzam się w przekonaniu za jak od wschodu ktoś do nas wejdzie to będę bronił zachodnich brzegów Odry.
  • Odpowiedz
@hoszin: @uszyk90: był też taki filmik jak jakaś grupka Ukrainkich żółnkerzg wpadła w zasadzkę, wszystkich wytłukli, krzyki, krew. Potem następne ujęcie jak drugi oddział tam dociera i wszyscy martwi( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dorszcz: widzialem ten film z zasadzki. W zime to bylo, a pozniej ten zolnierz dzwonil do matki zabitego zeby jej powiedziec ze zabil jej syna?
@skrobaczka: poszukaj przez googla film frazy ukrainian war itp a jesli interesuje cie filmik z wyzej opisanej zasadzki wpisz russian ambush and wipe-out ukrainian
  • Odpowiedz
@skrobaczka: W temacie Białorusi po prostu śledzę Wykop. ¯\_(ツ)_/¯

Może teraz trudno w to uwierzyć, ale od niedzieli do środy na tagu #bialorus było dużo wartościowego materiału, wrzucano filmy i teksty z Telegrama. Dopiero od czwartku mamy tu taki bałagan.

A co do innych wydarzeń to wystarczy mi materiał z YT. Jakoś mnie nie ciągnie do oglądania drastycznych treści.
  • Odpowiedz