Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Moje pierwsze sklejone figurki ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedługo będzie pierwsza w życiu próba malowania, mam do was dwa pytania do zdjęć w komentarzach. Pierwsze z nich - dostałem w pudle podstawki 32mm, rozumiem że są one do figurek. Natomiast po co mi mnóstwo jeszcze mniejszych podstawek, na oko 20mm?
#warhammer40k
Pobierz OmarBongo - Moje pierwsze sklejone figurki ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedługo będzie pierwsza w życ...
źródło: comment_15974264363qzUuvg2AJjAVoAwyHWHa8.jpg
  • 13
@OmarBongo: o ile nie przesadzisz z podkładem to tak, te elementy będzie widać. Linie najlepiej zdrapać tyłem noża modelarskiego, resztki połączeń przydałoby się bardziej spiłować pilnikiem. Ten arkusz to kalkomania, wycinasz to i przyklejasz do figurki wodą albo specjalistycznymi płynami.
@OmarBongo: oprocz spilowania tych wystajacych elementow ktorymi figurka byla polaczona z ramka, pamietaj jeszcze o spilowaniu i wyrownaniu (np. papierem scierrnym, albo pilnikiem do paznokci o bardzo delikatnym ziarnie) tych podluznych pozostalosci po formie od plastiku. Czyli zdjecie drugie ta linia wzdluz ramienia orka. Jak pomalujesz z tym to uwierz, ze bedzie Cie to strasznie wkur***o :)
@OmarBongo: Polecam te polerki do paznokci, w Rossmannie mają świetną 6 w jednym. Sam wracam do hobby, i w końcu się porządnie zabiorę za malowanie. I faktycznie usuń te linie na rękach, (możesz tępą stroną noża) Będzie je mocno widać po pomalowaniu.