Wpis z mikrobloga

Zawsze po odcinkach z offroadu zastanawiam się skąd Ci wszyscy ludzie mają pieniądze na takie kosztowne hobby, pasję, zabawę ? Zwał jak zwał. Samo kupno samochodu to najmniejszy problem, potem te wszystkie modyfikacje, przeróbki, silniki z innych samochodów itd. Dodatkowo koszty paliwa są ogromne, to nie jest tylko spokojna jazda po mieście.. Jeszcze zauważyłem, że nie ważne jaki mamy miesiąc, dzień tygodnia, czy są wakacje czy ich nie ma, zawsze wszyscy tam mają wolne i mogą sobie jechać na parę dni, czasami dłużej.. Gubernator to wiadomo, potężne firmy, ale wszyscy Ci ludzie prowadzą swoje biznesy, że mogą sobie pozwolić na wolne kiedy mają ochotę ? Tak ogólnie to wszystkie te osoby z offroadu łączy jedno - zamiłowanie do alkoholu i #!$%@? się. Każdy taki wyjazd to morze jak nie ocean alkoholu różnej maści. Ja też lubię się napić ale jeśli ku temu jest okazja - urodziny, wesele, impreza itp. A oni tam chleją przez wszystkie dni, rozumiem raz na przywitanie czy pożegnanie ale nie dziennie.
#mocnyvlog
  • 11
@Bunsen: ta jedna ma biuro nieruchomości no to już wiesz skąd ma hajs i może sobie pozwolić na takie wyjazdy, ludzie co mają własne firmy lub posady w robocie które pozwalają na taką zabawę, jedni latają po świecie, oni tankują i jadą, koszt takiego auta to też nie jest coś wielkiego, zwłaszcza jak sobie odliczyć paliwo w koszty firmy, VAT itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bunsen: sam mam tzw. gruza w którym dobrze się bawię
Ja już dawno przestałem liczyć koszty ale jedyne co powiem to wszystko rozkładam w czasie a sam nie zarabiam za dużo :D
@Bunsen: Po czym poznać zakompleksionego, biednego człowieka? Po tym, że zagląda innym do kieszeni i zastanawia się skąd on ma na to piniążki. Nie zrozum mnie źle, nie ma nic złego w tym, że taka forma spędzania wolnego czasu jest Ci obca. Życie pisze różne scenariusze, ale zdradzę Ci sekret. Wszyscy Ci ludzie się dorobili bo mieli otwartą głowę i byli w czymś dobrzy. Nie ma nic za darmo.
Masz dwie
Zawsze jeszcze przez łut szczęścia możesz coś dostać, odziedziczyć np po rodzinie. Może być to spadek w formie gotówki, nieruchomości, akcji, firmy.. Tak naprawdę to nikt z nas do końca nie wie czym zajmują się Ci ludzie. Może i zaglądam do portfela ale jeśli coś pokazują w internecie a zapewne wyrazili na to zgodę to jestem ciekaw, zwłaszcza że to nie są tanie rzeczy. Mimo wszystko doceniam pasję, zamiłowanie i mega poświęcenie
Zawsze po odcinkach z offroadu zastanawiam się skąd Ci wszyscy ludzie mają pieniądze na takie kosztowne hobby, pasję, zabawę ?


@Bunsen: Myślę, że mają z pracy. Najprawdopodobniej w formie własnej działalności gospodarczej.
A Przemysław pasję przerodził w biznes, bo on się zajmuje właśnie swapami silników itd - serwis patrol4u w Kielcach.
@Bunsen: jak masz własną firmę, która działa w miarę sprawnie to można zarabiać dobry hajs. Handlując jedzeniem na bazarku w Warszawie można wyciągnąć 20k miesięcznie więc jak się chce i umie zakręcić to ma się hajs.
@Bunsen: jak tylko wiedzę "...skąd Ci wszyscy ludzie mają pieniądze?", to od razu mi się przykro robi. Jestem ostatnia do bronienia Szafy, ale serio - jeśli w ogóle takie pytanie przychodzi Ci do głowy, to czas się nad sobą zastanowić.