Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam problem ze swoją konsolą, otóż przy uruchamianiu wyskakuje mi komunikat, że muszę zaktualizować system poprzez pobranie aktualizacji ze strony i zainstalowanie jej z nośnika zewnętrznego. No i dobra, działam tak jak napisane na stronce, czyli odpalam konsole w trybie bezpiecznym i instaluje wcześniej pobraną aktualizację z pendrive. Wszystko idzie elegancko, instalacja dobiega końcowi i wyskakuje komunikat, że konsola się wyłączy i włączy ponownie z zainstalowaną już aktualizacją. W tym właśnie momencie dzieją się rzeczy niestworzone, otóż konsola po ponownym odpaleniu dalej wymaga zainstalowania aktualizacji (a tyle co to zrobiłem) i można tak w koło macieju aktualizować i do nikąd to nie prowadzi. Może miał ktoś z was taki problem i wie jak się z tym uporać albo przynajmniej wie w czym tkwi problem? Dodam, że chodzi tutaj o aktualizację 7.51.
#ps4
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jarekness: nie wiem, może dysk się zepsuł? Możesz spróbować zainstalować system na nowo, jeśli nie masz jakiś zapisów czy screenów, których nie chcesz stracić. Najlepiej podepnij dysk do pc i przeskanuj HD Tune albo mhdd