Wpis z mikrobloga

Elektronikę zawsz możesz dokupić i to nowszą a czasu na remonty nikt ci nie zwróci łodzią należy się cieszyć tu i teraz miałem rację że zejdzie z ceny
  • Odpowiedz
@sailor_73: Ten jest inny, tamten z 8 na 6k co zszedł jest lepszy a i tak sie pływa na tableta z navionicsem tak że kompas styka

@raFFcio: jeżdże po świecie a jak gdzieś jestem gdzie są łódki to wybieram co ciekawsze, jak Cie to #!$%@? i jesteś na tagu żeby czytać o mazurach to moge dołożyć jakiś tag do czarnolistowania.

Już bym brał jeden bo jest ale hajsu nie mam
  • Odpowiedz
@raFFcio: Kupie jacht, miałem kupić teraz ale przez covid i brak farta na zero wyszedłem ostatni rok ale już jest dobrze i na przyszły sezon takiego stalowego #!$%@? 9m+ pokaźe :D chyba że znowu coś popsuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja właśnie czekam aż mi do Polski przetransportują moją z chorwacji tylko że tutaj #motorowodniak . Gorzej jak łódka będzie w PL a mnie zablokuje covid przed przyjazdem do PL ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: to może warto taki biznes zrobić w ogóle? Szukać, remontować, sprowadzać i sprzedawać?


@raFFcio: Handel jachtem w polsce to coś jak sprzedawanie ubrań roboczych w afryce, jak pooglądasz videoblogi na yt żeglarzy to większość opisuje kupno jachtu tak że miesiącami latali po świecie zanim znaleźli właściwy ¯_(ツ)_/¯

Kto jest na tyle ogarnięty żeby mieć hajs na łódke to również sobie ją znajdzie i sprowadzi. Remont to strata kasy jeżeli
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: dokładnych fot nie mam bo w robocie jestem, ale to jest Sea Ray-240 Sun Sport z 2009, ogólnie to dość duża inwestycja w hobby jak na mój wiek, ale uznałem, że da mi to więcej frajdy niż lepszy samochód, a do tego cała rodzina i paru kumpli to motorowodniaki więc mam z kim robić wypady
  • Odpowiedz