Wpis z mikrobloga

@alcest: Jakie salony? Behemoth to najbardziej znany za granicą polskie zespół, ale niestety nie wpisuje się w ramy norm tego kartonowego katolandu, więc jako symbol polskiej muzyki promowany jest jakiś Zenek.
  • Odpowiedz
@eb8a: przecież to darcie ryja jest na takim samym poziomie co Zenek xD może niech w końcu znajdą sobie jakiś inny temat do darcia ryja niż odnoszenie się ciągle do chrześcijaństwa i innych wierzeń? (choć w sumie nie widziałem palonego Talmudu czy Koranu za granicą, jeżeli była taka akcja, proszę mi pokazać) Tak to plują na tą religię, a gdyby nie ona to nie mieliby o czym "śpiewać" XD Przecież
  • Odpowiedz
@Paruwkowy__Skrytorzerca: O gustach się nie dyskutuje. Po to rynek jest różnorodny, aby każdy miał z czego wybierać, i ewidentnie Behemot się na rynku odnalazł. Nie widzę powodu, żeby zmieniali tematykę piosenek, w końcu to black metal, zresztą mamy XXI wiek i wolność słowa. Co do wspomnianych ksiąg, to też nie widziałem takich akcji, nikt nie jest na tyle głupi aby się narażać religijnym fanatykom, którzy potrafią za taki coś zabić
  • Odpowiedz
@Paruwkowy__Skrytorzerca: Jak widać metalowcy są bardziej cywilizowani, bo nie zabijają innych ludzi jak np. islamiści w Charlie Hebdo, czy nie palą ich na stosie jak inkwizycja, a pomimo to wzbudzają ogromny ból dupy, za co ich propsuję
  • Odpowiedz
@eb8a: nie są cywilizowani, są hipokrytami. Robią koncerty w Niemczech, Francji, USA. Niech tam podpalą inne książki, zobaczymy co na to powie diaspora żydowska/syjoniści lub islamiści.

Ból dupy? U normalnych ludzi budzą tylko uśmiech politowania, bo nic innego nie są w stanie zrobić.

Cywilizowany człowiek nie obraża drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
@Paruwkowy__Skrytorzerca: Ok to idąc tą logiką kościół katolicki powinien się odwalić od LGBT, skoro cywilizowany człowiek nie obraża innych. Poza tym, to czemu zwalczają kilku wątłych tęczowych działaczy, zamiast P O T Ę Ż N Y C H muzułmanów? boją się?
  • Odpowiedz
@Paruwkowy__Skrytorzerca: Ty zacząłeś temat, że metalowcy atakują biednych katolików i czemu nie znajdą sobie potężniejszych przeciwników w stylu islamu, czy żydów, a nie gadamy o innych religiach. O tęczy napisałem, bo chciałem zwrócić uwagę na to, że katolicy sami nie są krystaliczni i tym samym narażają się na dezaprobatę w ten czy inny sposób. Nadal uważam, że metalowcy mają pełne prawo do pisania piosenek o czym chcą.
  • Odpowiedz