Wpis z mikrobloga

@asfalt6: jak pisze DeusVultV, możesz za darmo ściągnąć okrojoną wersję ze strony blizzard'a i jak Ci się spodoba, to w miarę regularnie są promki, ostatnio była 10 rocznica SC2, więc może nawet promocje są.

Co do samej gry bardzo polecam, pomimo całego mojego sentymentu do SC:BW dwójka jest dużoooo lepsza, zarówno pod względem gry na multi jak i solo.

@asfalt6: Jako dzieciak Starcraft był moją pierwszą grą. Dwójkę zagrałem na początku pierwszą kampanię za darmo, po czym od razu kupiłem resztę. Strasznie polecam! Super fabuła, super rozgrywka. Gra przez sieć też super :)
Ogólnie o wiele lepsza od jedynki, mimo wielkiego sentymentu do pierwszej części.
@asfalt6: Polecam. Jak mówili przedmówcy, możesz ściągnąć 2 z battleneta za darmo. Dostanie wtedy pierwszą kampanię SC2-Wings of Liberty, która moim skromnym zdaniem jest najlepsza pod względem fabuły i klimatu rodem z SC1. Dostaniesz także 3 startowych dowódców do Co-opa-Raynora, który ma standardowy zestaw jednostek terran(czyli ludzi)-marines,sanitariuszki,krążowniki i tak dalej. Następnie jest Kerrigan-królowa ostrzy z podstawowymi jednostkami zergów czyli zerglingami,hydraliskami i ultraliskami i innymi jednostkami no i Artanisa, czyli hierachę Daelammów(
#!$%@?. To chyba mój najdłuższy post na wykopie. Umiem #!$%@? napisać takie posty na wykopie, pisałem rozprawki na 5 stron w szkole, ale nie umiem pisać z babami....życie ty #!$%@?