Wpis z mikrobloga

Pluję na serwis #lexmark, który w celu zdiagnozowania niedziałającego, nowego, oryginalnego fusera podsunął mi wersję firmwareu, która sprawia, że drukarka przestaje współpracować z zamiennikami. Tfu (°°
#zalesie
  • 5
@ceb0lak: no to wjasnienie:
narzekarz na producenta ze tak Ci "popsul" urzadzenie ze do tego urzadzenia pasuja teraz tylko wyroby tego producenta a podrobki juz nie. A masz nick ceb0lak. Wyjasnilo sie?
@gorzki99: no właśnie nie bardzo, bo Twoje wnioski są wysnute z dupska. Jakbym miał dla siebie kupować sprzęt to na bank bym nie wybrał lexmarka ... to po pierwsze. Po drugie niestety ale muszę się w #pracbaza tym zajmować, pracując w budżetówce niestety dzięki ukochanym procedurom przetargowym nigdy nie wiemy jaki sprzęt dostaniemy, tak samo jest z materiałami eksploatacyjnymi. Tak więc to nie moje wybory, ale za to moje problemy.
ale co Ty mi tu chcesz wcisnac? w pierwszym wpisie zapodales ze nie lubisz lexmarka bo nie pozwala uzywac zamiennikow) czyli podrobek. (mam wkleic screena czy sie z tym zgodzisz?)
I do tego wpisu sie odnioslem moim komentarzem (czy bylo tam jeszcze jakies info odnosnie gdzie pracujesz? bo ja nie widze)

Teraz w kolejnym komentarzu dorabiasz dalszy ciag fabuly i zieniajac "reguly gry" twierdzisz ze moje wnioski sa bledne

Zmiana regul w