Wpis z mikrobloga

Przyjrzyjcie się uważniej, ten trzydziestoparoletni mężczyzna przypominający posturą greckiego herosa, Apolinna, istne dzieło Fidiasza, będzie w ten piątek roku pańskiego dwa tysiące dwudziestego miażdżył i dzielił człowieka o aparycji niziołka rodem z prozy Tolkiena. To on swoimi bramkami wprowadzi równowagę między argentyńsko - portugalskim porządkiem. Oto słowo robercie. Amen.
#mecz
Fighter_forGlory - Przyjrzyjcie się uważniej, ten trzydziestoparoletni mężczyzna przy...

źródło: comment_15973314550JGIO79741KcjhseLegPRD.jpg

Pobierz
  • 8
@Pioxerowski: Robert stanąwszy po usłyszeniu sędziowskiego gwizdka, rozejrzał się i zobaczył idącego w jego stronę załamanego Lionela, po czym rzekł: czemuż się smucisz, robiłeś wszystko co było w mocy twojej. Na to ten odpowiedział; Robercie nie jestem godzień aby stać przy Tobie ale powiedz tylko słowo a wszystkie moje Złote Piłki będą Ci dane. Robert tak był zachwycony pokorą Lionela, że prośbę natychmiast spełnił.
@Fighter_forGlory: Tego nie powiedziałem, ma niski BF i ogólnie widać że jest dobrze zbudowany nie za bardzo ale i nie jest też jakimś suchoklatesem Sebastianem gdyby pewnie skoncentrował się trochę bardziej na brzuchu to może i by był bardziej wąski w tali przez co prezentowałby się jeszcze lepiej, ale co zrobi to jego wola