Wpis z mikrobloga

@e3b0c: owczarek szwajcarski. Bardzo fajna rasa, mądre i bardzo przywiązują się do ludzi. Z ruchem to jest tak myślę idealnie po środku wymagań. Jak chcesz to pies da rade z tobą cały dzień chodzić ale jak się źle czujesz i parę dni nie zazna spaceru za dużo to też domu nie roznosi. Co do dzieci, to jestem w szoku bo mimo tego że od małego nie było za dużo kontaktu z
  • Odpowiedz
@e3b0c: west teriery sa spoko. Labrador to pies ktory musi byc pielegnowany - dieta, spacery i czesanie siersci. Problemy ze stawami. Jak ktos nie bedzie dbal o blabladora to bedzie mu robil zle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@e3b0c: miałem blabladora, skubany 50kg, pełnoprawny rodowód. Do dzieci zajebisty, bo nic im nie zrobi, a bawić się lubić, ale to ogromny pies. Meble obżarte, każda kałuża zaliczona - syf w domu, wymiana sierści - tragedia, twardy włos.
Na podwórku istne pobojowisko, co mógł unieść w pysku to rozwalił. Ale bardzo towarzyski pies.

Gdyby blabladora występowały w mniejszej wersji to bym kupił ze 3.
  • Odpowiedz
@e3b0c: Staffordshire bull terrier, potocznie stafik :) Mamy od roku, swietny do dzieci (u nas 4 i 7 lat), bardzo przywiazany do rodziny. Waga do 18 kg, czyli niewielki i w sam raz do auta na wycieczki, zywy i aktywny. Na plus nie ma problemu z sierscia, nie smierdzi, nie slini sie.
  • Odpowiedz