Wpis z mikrobloga

Powstanie Kartelu Łosiów dało mi nadzieję że uniwersum jeszcze jednak przetrwa. Niestety po śmierci Janka nadzieja ta upadła. Uniwersum stacza się ku końcowi a śmiecie srawkowe itp robią wszystko żeby ten proces nastąpił szybciej. Ha tfu im na ryj, ja powoli odcinam się od uniwersum, po śmierci janka obejrzałam tylko 1 film i więcej nie zamierzam. Kononolodzy trzymajcie sie ciepło, a lateksy niech zdychają w męczarniach.


#kononowicz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kartofel2356: Wiadomo coś tam będzie istniało, jakaś oglądalność będzie. Ale imo sama ich egzystencja nie jest warunkiem dostatecznym utrzymania uniwersum. Porównała bym to do zakończenia dobrej gry, to co teraz powstaje to jakieś fanowskie mody fabularne - trafią się perełki ale to raczej rzadkość.
  • Odpowiedz
@6_euro_debesta: Też tak kiedyś myślałem( ͡º ͜ʖ͡º) Będą wzloty i upadki ale póki knur nie zmieni miejsca zamieszkania jakoś będzie, a nawet po tym przez jakiś będą próbować to pociągnąć za pomocą motylka i psznego żarcia. Do nieuniknionego upadku uniwersum jeszcze sporo czasu¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz