Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Pcc exol stabilnie w dół, miałem 170% zysku mam stratę 1%. Niedługo rozpoczne usrednianie xD
#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@affairz: dlatego, że wyniki będą kosmos i już dawno się w to zapakowałem i wraz ze wzrostem delikatnie dokupowałem. Gdyby nie zwala na xtb mój scenariusz by się spełnił i bym liczył cash
  • Odpowiedz
@Chudyy: Ja mialem chyba jakieś 150 na biomecie i jutro chyba wlasnie bedzie ten moment kiedy wejde na minus. Moze moglem dzisiaj sprzedac, ostatnie 2k na plusie. Zastanawiam sie czy ustawiac stop lossa czy nie. Z rana pewnie przebije moją srednią, ale zdaje mis ze z rana zawsze duza zwala a potem odbija
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lastro: na te poranne straty to już się nie nabiorę jedna spółkę pościłem z rana okazało się że to był najniższy kurs przez cały dzień, a ostatecznie nawet i tydzień
  • Odpowiedz
@affairz: wiesz coś o PCC czy tylko takie głupoty piszesz? Siedzę na spółkach tej grupy od 2017 i są to solidne spółki, co rok wypłacają dywidendę, mają też wysokie marże. Cena 12zl za akcję to faktycznie było dużo ale 6?
  • Odpowiedz
@FilipKarol: nie odpowiesz? interesuje mnie logika takich światłych umysłów co z pozycji, którą 3 razy bym zamknął zjeżdżają pod kreskę. jest w PCC jakaś druga dywidenda wysoka czy o co chodziło?
  • Odpowiedz
@affairz: dywidenda za ten rok będzie wyższa. Jeśli kupowałeś akcje po 12zl to faktycznie będzie dla Ciebie niska. Ja mam po 1,9zl i te dywidendy to ok 3% więc inwestycja lepsza niż w lokatę. A co do wyceny to kwestia wyników. Z tym, że tu raczej nie będą kosmetycznie lepsze bo Exol to producent i wraz z wyższym popytem na detergenty skoczyły mu marże. Na początku roku, jeszcze przed pandemia
  • Odpowiedz
@FilipKarol: coś mi się porypało i pomyliłem Cię z OPem. jak siedzisz od 1.9 dywidendowo ma to jakiś sens, spółka jest legitna. po prostu ostatnio jest wysyp inwestorów "od milionera do zera" i dziwi mnie czemu op nie pogonił może nawet nie na szczycie górki, tylko jak już było wiadomo że górki covidowe się kończą, a uśrednianie w dół przy 6 zł to recepta na dłuższe przywiązanie się do papieru
  • Odpowiedz