Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest sens kupować jbl flip 5 za 350zł nówkę czy coś za ~200zł będzie o podobnej jakości? Patrzę na trosnmarta, ale t6 plus upgrade edition ma problem z szumami i kosztuje już 300zł, a T6 (kosztował ~170zł) jest już wycofany. Patrzę na tronsmart mega (210zł), który jest poprawioną wersją force i nie ma problemu z buczeniem i przeładowanym basem na otwartej przestrzeni, tylko coś słychać. Ktoś może ma obeznanie w temacie/poleci coś innego? Zastosowanie to nie słuchanie w autobusie/plenerze, tylko w domu i do laptopa, który ma beznadziejnie ciche głośniki. ( #acer nitro 5) Dzięki za rady lepsze i gorsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #glosniki #audio #jbl #tronsmart i trochę #elektronika
  • 10
  • Odpowiedz
@StarszyNabi: A skąd jesteś i jak go oceniasz? I czemu chcesz sprzedać najważniejsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co widziałem, to on podskakuje przy większym basie, dlatego wypuścili wersje upgrade, która znowu ma problem z szumami.
  • Odpowiedz
@Paayor: Okolice Poznania. Szczerze, to praktycznie z niego nie korzystam, pasuje do twoich wymagań bo w plenerze słabo daje radę. Ma mocny bass, ale bez przesady z tym podskakiwaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) audiofilem zdecydowanie nie jestem, ale daje rade
  • Odpowiedz
@StarszyNabi: Wawa here, więc nie będę brać jak nie mogę odsłuchać. Nie masz może porównania do któregoś flipa w plenerze też? Czasem się pewnie zdarzy zabrać go gdzieś w plener, a dopłacić ciut zawsze można.
  • Odpowiedz
@StarszyNabi: pewnie się skończy tak, że zamówię 3różne głośniki i wybiorę jeden z nich, a pozostałe dwa odeślę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ogólnie nie chce właśnie, żeby bas i niskie tony przykrywały całe pasmo, a że jbl robione są pod gimbaze, to zapewne skupiają się na łup łup i stąd wątpliwości.
  • Odpowiedz
Skoro w domu i do laptopa, to można by pokuścić się o coś wiekszego ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jesli szukasz czegoś podobnego kalibru do F5 to bierz Sony XB22 ewentualnie jesli uda ci się kupić to Xb30
  • Odpowiedz
@jakub-lulek: udalo mi się znaleźć w tej cenie anker flare+ który zamiótł całą resztę. Niestety siostra go ostatnio połamała i czekam na części z chin, więc w międzyczasie wleciał motion+
  • Odpowiedz