Wpis z mikrobloga

@Ysgra: żebyś się nie zdziwił jak wylądujecie z kolegą w trzyosobowym :D
bierz taki z segmentami, gdzie jest łazienka na 3 pokoje a nie na piętro, np. 7ds polecam
  • Odpowiedz
@Ysgra: Przez ostatni rok mieszkałem w 8ds i jest całkiem nieźle. Po 4 pokoje dwuosobowe na segment. Jedna kuchnia i pralnia na piętro. Ważne, by nie mieszkać obok erasmusa, bo to są zwierzęta.
  • Odpowiedz
@Ysgra: Jeżeli zależy Ci na spokoju, DS 2 i 3. W przypadku gdy szukasz luźniejszej atmosfery, przymykających oko ochroniarzy, lubisz towarzystwo to DS 4. Zdecydowanie odradzam DS7 przez kierownictwo - krótko trzymają ochronę co odbija się na studentach, dodatkowo jest dużym kołchozem. Dzień zwłoki z wpłatą i już na dywanik wzywają. Co do DS8 to na pewno na plus jest bliskość Dino i Auchana - nie wiem jak teraz lecz
  • Odpowiedz
@Ysgra: idź na weeia dołącz do elity ( ͡° ͜ʖ ͡°)

omijaj 5 DS :D chyba, że na chlanie, piło się tam zawsze dobrze, no i medyk blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak chodzi o co na alejach, DS 3 na dole ma futurystę, z jednej
  • Odpowiedz
@amath: w 2015 jeszcze były takie pokoje w 8 ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w 7 widzę że się kierownictwo zmieniło, lecz nic w rodzinie nie ginie - jeśli ktoś miał tam okazję mieszkać, ten wie o czym mówię. Ochrona, ochronie nierówna. Jeśli w danym akademiku ochrona nie jest ganiana dniami i nocami ( tak, kierowniczka w 7 potrafiła w środku nocy robić naloty na akademik i
  • Odpowiedz
@SeriousDude: mieszkałem w 8 od 2012 chyba jak dobrze pamiętam i nie spotkałem piętrówek, były 1 osobowe , 2 i 3 osobowe :D ale zaraz się upewnię u źródła :)

no jak wchodzisz dzwoniąc dzwonkiem jak leszcz i tak samo wprowadzasz gości to pewnie ktoś coś sprawdza xD

[ edit ] sprawdziłem faktycznie były, był jeden pion 05 ( chyba ) gdzie były piętrowe, wtedy duża dwójka robiła za 3
  • Odpowiedz