Wpis z mikrobloga

@ZiomekDawida: Ebooki czytam / wrzucam na czytnik poprzez Calibre (darmowe, suepr-narzędzie do zarządzania ebookami i ich konwersji) i jakoś nigdy nie miałem problemów. Mamy w domu jeszcze starsze Kindle (keyboard i 4/5 gen) , Sony i Nooka. Kindle najwygodniejsze.
@ZiomekDawida: upolujebooka.pl -> porównuje ceny ebooków na różnych stronach i sobie wybierasz gdzie najtaniej
ewentualnie możesz ściągać gdziekolwiek, nikt ci nie każe kupować, o ile ebook nie ma zabezpieczenia (a zazwyczaj nie mają) to na kindlu odczytasz. tylko weź pod uwagę, że kindle nie obsługuje .epub. Trzeba konwertować do .mobi. To trwa chwilę i jest proste, ale jednak to ten minus. Jeśli chcesz czytać pdfy lub komiksy to masz dwa wyjścia
@ZiomekDawida: ja jestem zadowolony, dałem za kindle 600 zł, ale w sumie było warto, mam kilkadziesiąt książek na nim zawsze przy sobie (bo noszę go w plecaku), ładuję raz na kilka tygodni, nie mam potrzeby sięgać już po zwykłe książki (poza j.w. wspominałem, do komiksów i pufów mam ipada)