Wpis z mikrobloga

Nie ma żadnej konsoli Xbox series s. Z mojego źródła wiem, że to przystawka jak Mi box na wzór tego jak miał działać pierwszy Xbox. Będzie to też platforma implementowana oprogramowaniem w innych urządzeniach. Zostanie zaprezentowana w ostatnich dniach września. Wkrótce więcej informacji. Stay tuned.
#gry #xbox #xboxone #gamepass
  • 17
@Felonious_Gru: Nie ta generacja, jeżeli mówimy teraz serio. I plus to, że M$ nie da rady kupić wszystkich giereczek xDDDDDDD Rockstar już z Nvidia ma spine o streaming gier, Activision to samo. Większość dużych firm raczej też miała by ból tyłka... Ale to co robią z game passem i xcloudem jest ciekawe... Może coś z tego być. Ale w przyszłości. Nie zapominaj, że do takiego grania potrzebny jest bardzo dobry internet.
@Felonious_Gru: Imho lepiej Vita... Ma wsteczną kompatybilność z większością gier z PSP. Konsolki martwe, ale nie do końca... Coś gdzieś czytałem, że scena home brew radzi sobie dobrze.

Ceny gier na swicha w Polsce to parodia... A ConQest to firma- dzban. Używki jeszcze jako tako, ale najlepiej kupować z zagranicy. W Polskiej dystrybucji pudełkowej mam tylko Swichera, bo mi się czekać nie chciało... Reszta Niemcy- Wielka Brytania.
@hieronimgieroslawski: @Felonious_Gru: @dyzmund: @NoKappaSoldier73: Pracuje w firmie opracowującą rozwiązania smart dla urządzeń wyświetlających. Pracuje w dziale odpowiedzialnym za urządzenia obsługujące komunikujące się przez Bluetooth i dostaliśmy dokumentacje do wdrożenia pewnej usługi która charakterystyką odpowiada Game Passowi i xCloud. W dokumentacji pada skrót XSS opisujący nazwę tej usługi ale bez jej rozwinięcia. Firma która nam to zleciła jest znana z tego, że zajmuje się właśnie komunikacją między Microsoftem, a
@Policjant997: No zapowiedz game passa i x clouda na androida i windowsa była. Możliwe, że zaimplementują to do konsoli... Coś w stylu Crackdown 3- wspomaganie fizyki chmurką? Może być ciekawie na jesieni...
@Policjant997: rozumiem, sęk w tym że:

1. xCloud docelowo ma działać na telewizorach jako aplikacja typu Netflix czy Youtube. Żadne odbiorniki typu mibox nie są tu potrzebne.
2. Takie informacje niecały miesiąc przed teoretyczną konferencją są mało atrakcyjne ze względu właśnie na ten krótki czas który nas dzieli od niej. Nie wiadomo ile w tym wszystkim jest prawdy, a jednocześnie kłóci się to z przeciekami które wychodziły od zaufanych insiderów więc
@NoKappaSoldier73: Wg moich domysłów i tego co z wiem obecnie to Microsoft nawiązuje współprace nie tylko z Samsungiem, ale z innymi producentami telewizorów i monitorów (jak u mnie) aby xCloud był dostępny gdzie tylko jest możliwe. Dziwne, że w instrukcji pada nie ma nic o kompatybilności z innymi urządzeniami. Xbox series s jest po prostu furtką i platformą z która pady będą kompatybilne czyli aplikacjami na różnego typu sprzęt. Ale z
@Policjant997: rozumiem, no nic. Pożyjemy zobaczymy. Ja tam mam nadal nadzieję, że Microsoft wypuści konsolę, która w zupełności starczy do typowych wymagań konsolowca tj. FIFY i Call of Duty. To będzie nisza, która wymaga wypełnienia. Jednocześnie byłby to jedyny oręż do walki z PS5 bo nic innego prócz kwestii ceny im nie zostało by przekonać klientów.