Wpis z mikrobloga

przeraża mnie to że są bici wyłącznie za to, że urodzili się na Białorusi, a nie w cywilizowanym państwie. jeszcze trudniej mi jest pojąć, że ten koszmar dzieje się kilkadziesiąt kilometrów od mojego miejsca zamieszkania a tu gdzie żyje jest już całkowicie normalnie i człowiek jakby nie patrzeć jest wolny
#bialorus
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zarazaa: Przywykniesz. Zobacz na Koreańczyków z południa. Na pewno dziękują opatrzności, że nie urodzili się za bardzo na północ gdzie jak za cicho płaczesz na pogrzebie przywódcy to idziesz do obozu koncentracyjnego.
  • Odpowiedz
@gl0wa: to wszystko prawda. natomiast my mieliśmy prawo wyboru i pis został wybrany demokratycznie w 2015. pretensje możemy mieć do tego głupiego narodu który na nich głosuje
  • Odpowiedz
pretensje możemy mieć do tego głupiego narodu który na nich głosuje


@zarazaa: nie do końca. Równie dobrze można winić Białorusinów za to że wybrali Łukaszenkę w 94.

Rzecz w tym że PiS nie działa zgodnie z prawem i obowiązującymi zasadami. Złamali trójpodział władzy, przejęli sądy. Upolitycznili TVP bardziej niż jakiekolwiek inne rządy po PRL (bez tego nie wygraliby ostatnich wyborów). Teraz zapowiadają że zabiorą się za przejmowanie mediów.
  • Odpowiedz
@: no w porównaniu do Białorusi to faktycznie Polska jest całkiem Ok, do Afryki w sumie też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gl0wa: ludzie ich wybrali i pis ma bardzo duże poparcie społeczeństwa. Nie pieprz że nie mają. Żyjesz w bańce na wykopie i myślisz tak jak inni że wykop to całe społeczeństwo. Nie to tylko 0.1% ludnosci w polsce.
  • Odpowiedz