Wpis z mikrobloga

Mistrz organizacji znowu "załatwia sprawy", tj. organizuje suporeks, woreczek cementu. Ile razy można? Nie wystarczy zadzwonić skoro "sami znajomi"? Już nie mówiąc o tym, aby wykorzystać ten plac który posiada, aby składować u siebie

#lukaszbudowlaniec
  • 5
@Kofels czepiasz się, on dopiero piętnasty raz buduje ten dom i nie wie co potrzeba na poszczególne etapy budowy ( ͡º ͜ʖ͡º) inna sprawa że jak niesie plan budynku to idzie z nim do Wiktora a nie kawusi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ciekawe dlaczego
@Kofels ciekawe czy sami wiązary będą montować bo im bliżej tematu tym mniej się chwali

@sskowron Wiktor papę klei to jemu plan daje. Kawa sam mówił że dopiero niedawno nauczyl.sie. To jako tako czytać :-P

Organizacyjnie to na prawdę kuleje u niego. Ale ja też myślę że to kwestia kasy że ot tak raz tira suporka zamówił to teraz drugiego w tym samym miesiącu już tak nie lekko
@virusriddle: jeśli pójdą w te wiązary to kurcze blaszka, nie odważyłbym się robić czegoś takiego, o ile bajerant pewnie z wiktorem da radę to kawuś będzie gdzieś chodził i zamiatał żeby sie nie mieszać :)

Tira suporka może dostać w kredo - kredyt kupiecki płatny za 60 dni chyba. Z tym że, domy budują coraz wolniej, a za 60 dni to będzie 12 października, a wtedy to pogody raczej już nie
@Kofels: tak to stały już śmieszny punkt każdej budowy, jedzie na miasto załatwiać po woreczku zaprawy, naprawdę ta kasiora z youtube ratuje mu życie bo jakbym ja miał tak stale uwijać po mieście za workiem zaprawy to bym zbankrutował a tak stale powtarza - organizacja pracy to podstawa - a jak to u niego wygląda każdy normalny widzi