Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema mirki.
Miałem w planach kupno probooka 445 g7 w mocniejszej wersji z ryzenem 7 4700u. Tej mocniejszej wersji nigdzie nie ma, za to pokazały się wersje z ryzen 5 4500u. Warto czekać i dopłacać do ryzena 7? Odczuję dużą różnicę? Głównie programowanie, trochę zabawy z wirtualkami.

#laptopy #ryzen #laptop
  • 9
@TMBRK: Szukam w tej chwili czegoś podobnego, patrząc na te same modele z 4500u i z 4700u stwierdzam że wzrost wydajności jest niewspółmierny do wzrostu ceny. Myślałeś o Dellu Inspironie 5405 lub Lenovo E14?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mcjq5: tak, myślę jeszcze o właśnie Dellu 5405 i MSI modern 14.
Do MSI można wsadzić 64gb ramu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Odrzuca mnie troszkę brak ładowania po USB c i wygląd xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mcjq5: a no i jak masz czas poczekać do października to Tuxedo będzie mieć dostępnego Pulse. Z prockiem 4800H, 8c/16t, też do 64gb ram. Nie wiem, czy sam nie zaczekam na niego
@TMBRK: Raczej szukam czegoś biznesowego z 4500u lub 4700u, najlepiej z dotykowym ekranem i do ok. 4300 zł z czego im mniej zapłacę tym lepiej. Nie chciałbym 4800H mimo że jest dostępnych wiele gamingowych modeli w dobrych cenach gdyż będzie mi się grzał, wył i chce coś poręcznego. Myślę że we wrześniu trochę się na rynku ruszy i ceny spadną, w chwili obecnej laptopy z ryzenem 4000 pojawiły się niedawno i