Wpis z mikrobloga

Ogólnie mam zawalony dysk C na laptopie, pousuwałem trochę zbędnych rzeczy no to zwolniło się jakies 17GB ale nie wiem co jeszcze mogę wywalić...
Jest może jakiś sposób żeby automatycznie wywaliło na windows 10 jakieś zbędne pliki np i żeby zwolnić miejsca więcej? Sam wole nie usuwać
#komputery #dyski #laptopy
  • 6
@xWiteQx takie rzeczy niestety robi się najlepiej manualnie, wszystkie foldery w kolejności sprawdzić i zbędność pousuwać, no ale jeśli zadajesz to pytanie to pewnie nawet przez myśl Ci nie przeszło pierdzielnąć format na dysku, więc mogę jedynie polecić aplikację total uninstall która kasuje zbędne pliki i programy całkowicie i jakąś pierwsza lepszą aplikację typu cleaner.
@AREKlats: Wiesz, że teraz się zastanawiam na całkowitym formatem, żeby to wszystko ,,odświeżyć"? Tylko problem polega na tym, że nie wiem gdzie mam pendrive z windowsem a chyba nie da się zdobić formatu zostawiając system...
@xWiteQx: a jaki problem zrobic nowego pena z MediaCreationTool? poza tym sam windows daje mozliwosc calkowitego zerowania instalacji z poziomu menu start ...

start - reset...