Wpis z mikrobloga

POMOCY
Serio, bo właśnie w moim mieszkaniu we #wroclaw lokatorka złapała takiego oto pająka pod prysznicem.

Co to jest? Czy to jakiś rasowy pająk czy moje domowy? Wygląda na kątnika domowego większego, ale z drugiej strony tak ogromnego pająka domowego nigdy w życiu nie widziałam.
Kątniki mają długie nogi. Jest gruby i owłosiony.

Czy komuś z Trójkąta nie #!$%@?ł mały ptasznik? xD

Żebram o plusy, bo panicznie się boję i szukam kogoś kto się zna.

#pajaki #arachnofobia #kiciochpyta
Matricaria - POMOCY
Serio, bo właśnie w moim mieszkaniu we #wroclaw lokatorka złapał...

źródło: comment_1597094665pIcqcpSrG2eSJ0iIGqLt72.jpg

Pobierz
  • 118
: Ciężko jest zgubić pająka... Jak jakimś cudem wbiegnie pod szafkę, to odsuwasz szafkę i łapiesz ptasznika. A nie olewasz temat tyle czasu, że aż zawędrował do innego mieszkania xD


@Hetrodomitrazocholina: ja miałem kiedyś jakiś gatunek nadrzewnego, już nie pamiętam dokładnie - był piekielnie szybki i jeszcze dosyć mały chyba L3 - spierdzielił mi za biurko i ledwo go złapałem. Jakby zwiał za szafę, którą mam od podłogi do sufitu to
@bylem_zielonko: To są pojedyncze przypadki. Też miałem uciekającego #!$%@?, ale jak poleciał to potrafiłam pół pokoju przestawić, żeby dostać się po niego. A zanim taki wypierdek by się doczłapał do łazienki, do wentylacji... To ile on go nie szukał? Kilka nocy? :P Nie wiem, dziwne to takie... Dla mnie po prostu nieodpowiedzialne dać uciec ptasznikowi i go olać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matricaria: obrzydliwe. A najgorsze jest to że u mnie w pokoju czasami też się pojawiają. Nie aż takie jak ten, ale jednak duże. A potem spać nie mogę XD
Przeraża mnie myśl że jakiś mógłby w nocy po mnie chodzić