Wpis z mikrobloga

Nauki PUA mówią, że trzeba mieć w kobietę #!$%@?. Prawda? Trzeba się absolutnie nie przejmować odmową. Prawda? Że to my jesteśmy ci zajebiści, ci ważni i że jesteśmy nagrodą. Prawda? Że kobieta to praktycznie tylko chodzące otwory z funkcją mówienia, prawda? To wytłumaczcie mi w takim razie, czemu niby ja albo jakikolwiek inny facet, miałby wkładać, absurdalne wręcz, ilości czasu, pieniędzy i innych zasobów w to, żeby poderwać dziewczynę i zaruchać? Skoro PUA uczy żeby mieć #!$%@? w dziewczynę to czemu równocześnie każe rzucać się w wariacki pościg za nią? Wytłumaczcie mi to bo albo ja czegoś nie rozumiem albo PUA jest przekrętem tysiąclecia i żerowaniem na zdesperowanych frajerach. Poza tym i tak wygląd = wszystko więc po co się starać i niepotrzebnie dawać atencję podbijając w #!$%@? i tak wielkie ego płci żeńskiej?
#przegryw #blackpill #pua
  • 13
  • Odpowiedz
@Smiecharz Masz się rzucać w pościg- gdy ci odmówi, zapiszesz się na jeszcze jeden kurs by wiedzieć co zrobiłeś źle i tak w kółko aż trenerzy PUA wydrenują portfel.
  • Odpowiedz
@dzikop: oni obiecuja grubemu zakolakowi codzienne orgie z modelkami po przyswojeniu GrY.Tez myslalem na poczatku ze spoko nawet,pomagaja przystojnemu mentalcelowi pokonac stulejke ale nie,po paru filmach juz pan Krzysiu czy inny Mike uwodzenie zaczeli #!$%@? ze 3 dni bedziesz sobie podchodzil na ulicy i juz porOOchasz autobus pelen 16letnich dziewic modelek,just take a shower and be confident bro.Pua to scam i naciagactwo
  • Odpowiedz
@dzikop: widzialem u niego ustawione infieldy oraz pare nie prawdopodobnych,dosc oczywiscie zmyslonych historii na temat rOOchanska.Jak ktos chce to niech oglada,chadowi zadziala jako efekt placebo,przegryw/normik zostanie wysmiany przez 99% julek do ktorych podejdzie.Normik moze raz na 200/300 podejsc przeboltzuje jakas 4/10
  • Odpowiedz
@Smiecharz: #!$%@? owszem.
Nie przejmować się odmową, zależy od kontekstu. Nie zrażać się bym powiedział.

Że kobieta to praktycznie tylko chodzące otwory z funkcją mówienia, prawda?

Znowu zależy. Mimo mojej (podobno) mizoginii całkiem lubię towarzystwo kobiet. Ale porównywanie jeśli chodzi o intelekt typowej Karyny "Hihi, pazurki, solarka, a potem do Starbucksa" z laskami które przeczytały cały cykl Diuny, czy twórczość Dukaja, albo potrafią powiedzieć na tematy filozoficzne znacznie więcej niż "Aha,
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda:

Słyszałem kiedyś nieironicznie tę "radę" od ludzi w necie i w realu, śmiechu warte, już widzę jak laski które i tak mnie olewały będą się mną interesowały jakbym miał nagle na nie #!$%@?


Ja nie mogę. Przecież to nie o to chodzi że brak zainteresowania ma być sposobem na to by nagle laska się Tobą zainteresowala. Bardzo często to działa jako coś co wyróżni Cię w oceanie desperatów. Logiczne, że
  • Odpowiedz
@Smiecharz:
Trenerzy PUA: Traktuj kobiety tak jakby nie były Ci do niczego potrzebne
Również trenerzy PUA: Chodź 8 godzin po ulicy zaczepiając obce kobiety, proponując im kawę i kupuj poradniki za 3000 zł o tym jak mieć kobiety
  • Odpowiedz