Wpis z mikrobloga

1. Janukowycz - obalono go i Rosja najechała na Donbas

@smialson:
Argument w stylu "Niech będzie PRL bo wkroczy ZSRR". Tiaaa, wolnościowcy XD

2. Orban - jest znakomitym politykiem (dogaduje się z każdym - oczywiście tępimy cenzurę itd.)

Tiaaaaa oczywiście tępimy cenzurę XDDD Rasowa
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: Hmm. Może dlatego, że lepiej mieć na granicy spokojną dyktaturę Łukaszenki niż państwo podległe Rosji? Myślisz, że świat jest taki prosty, że zaraz będzie w Białorusi tęczowa demokracja, gdzie gejki i lesbijki będą sobie radośnie skakali na paradach? #!$%@? młodzi ludzie to więksi debili niż ci wychowani w PRL żyjący w swojej tęczowo netfliksowej bańce. Ja prdl co za bezmózgie debile. Boże
  • Odpowiedz
Przeczytaj wszystko od początku do końca i zrozum na spokojnie, co napisałem.

@smialson:
Rozumiem, że wymieniasz jakieś tam pozytywy tych kretynów i kretyńskiego modelu danego kraju.
Ale to trochę tekst w stylu:
"no może mnie zgwałcił, zabił rodziców, ale był pewny siebie i nie przeklinał".
Nie no #!$%@?, jest jakiś poziom zidiocenia, którego rozsądny, mądry i wolny człowiek nie powinien przekraczać, nie powinien popierać, nie powinien idealizować, nie powinien stawiać
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Nie, to nie dlatego. Kuce uważają, że ci politycy sa dobrzy nie patrząc na aspekty polityki zagranicznej. Te kuce chcicały by mieć u władzy w Polsce kogoś takiego jak Putin.
Chodzi tylko o zamordyzm i te wszystkie ruskie dziady będące przeciwieństwem do zachodniej Europy (której już nie ma™). A nie o jakieś myślenie w kontekście bezpieczeństwa Polski za X lat, przeceniasz ich grubo.
  • Odpowiedz
@smialson: Putin zmierzał w kierunku podporządkowania sobie Janukowycza. Janukowycz wypowiedział podpisanie umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską, która mogła podnieść status materialny Ukraińców, więc zrozumiałym było to, że pójdą oni protestować po lepszą przyszłość.
Oczywiście udanych protestów i obalenia Janukowycza mogłoby nie być, ale doprowadziłoby to ostatecznie do politycznego przejęcia Ukrainy przez Rosję.
  • Odpowiedz
@text: Gdzie tu jest stawianie ich za wzór???? To, że za jedną rzecz można ich pochwalić, to nie znaczy, że są święci. Przecież ich wady to oczywista oczywistość i jest ich znacznie więcej.
@lewoprawo: Gdzie napisałem, że są wspaniali??? Nic nie wspomniałem o "lewackim Zachodzie".
@Ant0n_Panisienk0: Janukowycz i tak był w bardzo bliskiej relacji z Putinem. Zrobiono euromajdan (nie dziwię się, że duża ilość ludzi poszła
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: Kim Dzong Una mogłeś dać, teraz bardzo modny w propagandzie dla ubogich umysłowo, może jeszcze Trump, władze Iranu i się okaże że jedynym słusznym wyborem dla rasy panów jest Merkel albo Makron. No i Natanyahu bo co prawda dyktator ale nie chcielibyśmy być antysemitami.
  • Odpowiedz
@smialson: Przecież Orban to jest jeszcze większa patologia niż PIS w Polsce. Otwarty nepotyzm, rosnąca korupcja.... Chyba mamy rozbieżne poglądy na temat tego jak wygląda znakomity polityk.
  • Odpowiedz