Wpis z mikrobloga

@fiku_miku: Pierw dopisanie paru rzeczy niezbednych mi do strony, po drugie moze kiedys da rade dostac chociazby posade na juniora . - choc watpie by kiedys to sie stalo.
  • Odpowiedz
@blakker: generalnie skoro coś faktycznie potrzebujesz z tym zrobić, to pewnie i warto się poduczyć, ale na przyszłość, tym bardziej jeśli chcesz iść w stronę jakiegokolwiek programowania, to jednak warto się wziąć za coś bardziej przyszłosciowego
  • Odpowiedz
@blakker: Laracast i dokumentacja. Na php dalej stoi min. 3/4 stron internetowych. Webowe crudy pisane w pytonie to rzadkość porównując do php. Ruby to już w ogóle ewenement.
  • Odpowiedz
@blakker: bo wszyscy uważają ze nie da sie pisać ładnego kodu w php i pamiętaja go z czasów 5.X
no i wordpress (#!$%@? wszystko w jednym pliku )
  • Odpowiedz
@blakker: Kiedyś w dawnych czasach php nie miało wielu rzeczy, które były obecne w innych językach. Początkowy próg wejścia był mały, więc większość kodów była niskiej jakości. Większość hejtuje php dla zasady nie wiedząc czemu.
Pracowałem z projektem w którym część to był node.js na backendzie i to dopiero był pokaz twórczości programistów(biblioteki do najprostszej rzeczy typu opóźnienie wykonania jakiegoś kodu, fatalna organizacja.
Wcześniej pomagałem przy sklepie w C# i tam
  • Odpowiedz
@lojawyk: O #!$%@?, nie spodziewalem sie tak dlugej wypowiedzi na ten temat. Jedynie plusem Cie moge nagrodzic ale szacun za poswiecony czas, wielkie dzieki za rozpisanie, milo sie czyta!
  • Odpowiedz