Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, mam problem ze szczoteczką xiaomi t500. Połączyłem ją z telefonem niestety podczas następnego uruchomienia zostałem wylogowany z konta. Niestety nie mogłem przypomnieć sobie hasła, a próba odzyskania hasła kończyła się resetem xiaomi mijia. Założyłem więc nowe konto, ale przy próbie parowania okazało się, że szczoteczka jest już sparowana. Znalazłem opis na stronie jak ją zrestartować. Niestety przytrzymanie przycisku przez 10 sekund nic nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł jak zrestartować to ustrojstwo? Co prawda nie jest mi to niezbędne do życia, ale... Nie daje mi spokoju ;) Co śmieszniejsze dzwoniłem nawet do sklepu i serwisu xiaomi i zostałem odesłany z kwitkiem, tzn. sklep odesłał mnie do serwisu, a serwis powiedział, że oni szczoteczek nie naprawiają :D

Może ktoś wie dlaczego aplikacja restartuje się przy próbie odzyskania hasła za pomocą numeru telefonu?

P.S. telefon z iOS

#xiaomi #szczoteczka #zeby #xiaomiyi #ratujciemireczki #xiaomihome
  • 9
@wargi-sromowe-mniejsze: współczuję frustracji, ale mnie frustruje jak nie mogę skorzystać ze wszystkich funkcji jakie ma dany sprzęt- to pewnie jakaś choroba psychiczna, natręctwo ;)

[edit] żeby było jasne szczoteczka nie jest sparowana od miesiąca i jakoś myję, ale chcę to naprawić, bo dlaczego nie?