Wpis z mikrobloga

Szukam dwóch osób chętnych na Setapp na rok w planie rodzinnym.
Obecnie mamy już 4 mirków, jeszcze dwóch potrzeba.
Płatność Revolut z góry na cały rok. Organizowałem to już jakiś czas temu, inni potwierdzą że jestem legit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#setapp #apple #macbook
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snejdan: obecnie tak, ale wygląda to tak, że osoby które kiedyś kupowały family, mogą korzystać na starych warunkach - przynajmniej tak to wygląda na moim koncie, mogę dodać 6 osób.
  • Odpowiedz
@snejdan @PiersiowkaPelnaZiol @porter @Brocoli @GrubyKacper - mam już od wszystkich kase. Problem jest na razie inny - Revolut odrzucił moją transakcję kartą, a druga próba jest z kolei odrzucana przez operatora płatności. Probowałem przez PayPal, dwie rozne karty Revolut. Napisałem maila do operatora płatności zgodnie z prośbą SetApp i Revolut, odpowiedz bedzie najpewniej w poniedziałek, chyba ze dzialaja przez weekend. Na razie nie mam innego pomysłu na to. Teoretycznie mozna byłoby założyć
  • Odpowiedz
@snejdan @porter @Brocoli @GrubyKacper @PiersiowkaPelnaZiol

Pytanie mnie co i jak z subskrybcją - nie otrzymałem żadnej sensownej pomocy, ani od Revolut, ani od SetApp, ani od Paddle. Jeszcze z nimi walczę, jak się nie uda do piątku to zwracam Wam kasę i nie ma tematu.

"Hi Kamil,

Thanks for getting in touch.

Please note Paddle is a software reseller and we help software companies around the world to sell their products.

I
  • Odpowiedz