Wpis z mikrobloga

Poziom trudnosci Mrocznych Tajemnic to jest jakaś masakra. Na normalu majac 80 sily nie moge ubić królowej pelzaczy. Juz nawet samo dojscie tam jest chore bo pelzacze co atak Cie stunuja a sa w grupach i mają mnie na 2 hity z zbroja cienia, amuletem +15 def i helmem. Xd Juz widze jak wygląda tam walka z orkami w 3 rozdziale np.... Plus do tego poszedłem w broń jednoreczna a nawet nie można żadnej zdobyć z konkretnym atakiem. Biegam z jakimś gownem 60 ataku ktore przy 36% bronj bije gorzej niż orkowy młot 90 ataku. O zabiciu trolla to chyba mozn pomarzyć w tej grze XD. Dla jaj zsumonowalem w zamku jednego to caly zamek rycerzy i magów nie mógł mu zjechać 1% hp xD nie wiem czy ja coś zbugowane mam czy tak ma być, ale jest to niegrywalne i jedynie kilka h gameplayu w błoto (_ )
#gothic #mrocznetajemnice #gorzkiezale
  • 16
  • Odpowiedz
@LordYasha: mody do gothica są słabe bo robią je ludzie którzy na siłę chcą się wyróżnić. Poza tym to pewnie wyjadacze dla których pokonanie ścierwojada nie może być proste tylko potrzebujesz wydać expa, męczyć się podczas walki, a pod koniec gry i tak musisz uważać bo możesz od niego zginąć. W ostatniego moda jakiego grałem to był jakiś do g2, nie pamiętam nazwy na szczęście. Jak chciałem wydać PU i zobaczyłem,
  • Odpowiedz
@LordYasha: bo większość modów jest robionych przez hardkorowych fanów. Tacy ludzie co czyszczą Gothic 2 do ostatniego punktu doświadczenia i przy pierwszej wizycie w górniczej dolinie kładą już całe grupy orków.
  • Odpowiedz
@LordYasha: cienie przeszłości mogę polecić z czystym sumieniem, ale to bardzo krótka modyfikacja na 10h. Jako tako jeszcze grałem w edycję rozszerzoną, teraz chyba nazywa się banda Quentina, choć i tak go nie skończyłem. Ja już nie gram w żadnego moda bo szkoda czasu na te pazdzierze. W tym roku mają wyjść świat skazańców 2.0, kroniki myrtany i dzieje Khorinis i to na nie czekam.
  • Odpowiedz