Wpis z mikrobloga

"wolność jest wtedy kiedy ja jestem wolny, a policja pałuje tylko tych ludzi, których nie lubię".


@lekkonieobecny: Ogólnie się zgadza, ale jeśli mówisz o konserwatystach. Na wykopie płakano pod niebiosa gdy pałowali przedsiębiorców, a teraz masturbują się do pałowania środowisk lewicowych. Bo tak na prawdę na wykopie siedzi zbiegowisko Sebiksów i Januszy, które nie różni się od kiboli. Jak biją ludzi w ich barwach to wyją, jak biją ludzi w barwach
  • Odpowiedz
@lekkonieobecny:

dla #neuropa definicja wolności jest taka:

wolność jest wtedy kiedy ja jestem wolny, a policja pałuje tylko tych ludzi, których nie lubię


xd

Przecież to jest równie dobrze definicja wolności dla prawicowców. Jeśli policja pałuje agresywne kontrmanifestacje na marszach równości to jest faszyzm i łamanie wolności słowa, a jak pałują tęczowych to "hehe dobrze im tak"
  • Odpowiedz
Przeciez sami klaskaliscie jak palowali i kopali uczestnikow MN


@lekkonieobecny: Nie pamiętam, żebym klaskał - pamiętam za to, jak uczestnicy MN rzucali w policje kostką brukową, odpalali race, wyrywali drzewka. Sprawy z gościem z krzesłem absolutnie nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@lekkonieobecny: jakaś piętnastoletnia popieraczka lgbt wrzuciła dziś na story na snapie wysryw tego typu "Tacy co popierają nietolerancję lgbt nie powinni w ogóle mieć prawa głosu według mnie" XD trochę z nią potem porozmawiałem ale nie chciała mi odpisywać, jedyne czego sie dowiedziałem, to że jestem homofobem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lekkonieobecny: najlepsze są wątki wyznawców tej ideologii na Mirko. Zero dyskusji. Niepochlebne komentarze usuwane natychmiast xD
Oni doskonale wiedzą, że ten ich bullshit nie ma prawa się obronić w realnym życiu. Jedyne co umieją to kwiczeć, obrażać i pluć. LGBTWC to nie ludzie, to nawet nie ideologia. To ściek.
  • Odpowiedz