Wpis z mikrobloga

a może ty bys tak #!$%@? do watykanu, skoro chcesz żyć w religijnym reżimie?


@boskakaratralalala: Tyle tylko, tęczowy misiu, ten twój urojony katotaliban był tu już wcześniej, więc sorry, ale to miejsce jest już zajęte. Czemu tęczowcy tak się nie rzucają w krajach muzułmańskich to ja nie wiem- przecież tam "-talibany" są jeszcze większe i groźniejsze...
No ale wiadomo że łatwiej wrzucać katolikom, bo i tak #!$%@? zrobią, a w państwach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Axim: życzę ci, abyśmy razem żyli w kraju, w którym każdy jest równy wobec prawa. Aby gwałcenie dzieci było karane z najwyższą możliwą siłą, a ludzie o różnych orientacjacj mogli żyć bezpiecznie i w zgodzie ze sobą. Życzę ci również tego, aby przepisy prawa nie były pisane pod religie katolicką. Żebyśmy razem wspólnie przestali finansować tę sektę, a zamiast tego finansowali rozwoj naszego wspólnego kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tellet: tyle tylko mój ty miłośniku gwałcicieli dzieci w sutannach, ten twój urojony dobry katolicyzm jest polskim okupantem. Polska jest krajem poganskim, a naszą prawdziwą wiarą jest jest wierzenie w słońce. Katotaliban okupuje i niszczy ten kraj.
Zawsze zastanawia mnie to, dlaczego katotaliban nie rzuca się w krajach muzułmańskich. Przeciez tam reżim religijny jest jeszcze większy niż u nas i czuli by się tam wspaniale. Jakoś katole w krajach bliskiego wchodu
@boskakaratralalala: polski okupant, jeszcze dodaj komando w sutannach xD #urojenialewakoidalne w postaci klinicznej, praktycznie nie ma o czym gadać xD
Być może katolicy nie pchają się do krajów z innymi religiami i nie agitują tam na potęgę, bo nie mają, w przeciwieństwie do np. muzułmanów, nakazu rozszerzania swojej religii. No i przeważnie w krajach arabskich ich praktycznie nie ma, bo kraje arabskie przeważnie źle się patrzą na jakąkolwiek mniejszość.
Ciekawe, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tellet: jak bardzo jesteś ślepy wyznawco katotalibanu xD pokaż mi choć jednego popa albo tatara, albo choćby imama, który zapieradala w pole święcić drogę, karetke, czy też wóz bojowy xD pokaż mi choć jeden symbol innej religii w szkole, urzędzie albo w sali plenarnej sejmu xD
Religia katolicka nie ma nakazu agitowania xD typowy polski katol, który rowa by proboszczowi szarpnął, a gówno wie o tym, co nauczal jezus xD pewnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: wskaż mi choć jednego księdza skazanego za atakowanie ludzi lgbt. Choć jednego, który poszedł do aresztu, za swoją mowę nienawiści. Choć jednego, którego policja przynajmniej pouczyła, za mowę nienawiści.
@boskakaratralalala

wskaż mi choć jednego księdza skazanego za atakowanie ludzi lgbt. Choć jednego, który poszedł do aresztu, za swoją mowę nienawiści. Choć jednego, którego policja przynajmniej pouczyła, za mowę nienawiści.

A wskaż taki przypadek z udziałem księdza.

Przypominam, że sprawca Michał Sz. pobił człowieka oraz dokonywał kradzieży.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Volki: w którym punkcie? W tym, że jeżdżą? Czy w tym, że są nielegalne? Przypominam, że nawolywanie do nienawiści jest w polsce nielegalne.
Nadal czekam, aż wskażesz mi przynajmniej pouczonego za mowę nienawiści kapłana. Czy taki się znajdzie, czy też może jest to grupa wyjęta spod prawa w katotalibanie?
@boskakaratralalala

Nadal czekam, aż wskażesz mi przynajmniej pouczonego za mowę nienawiści kapłana

Czekam, aż podasz mi jakiś przypadek, bo wg mnie żaden ksiądz nie popełnił żadnego przestępstwa.

że są nielegalne

To to