Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany. Art. 141.
Art. 256

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej
@boskakaratralalala: Przy całej antypatii do kk to z dwojga złego, jednak wolę "katoliban" i wschodnie wartości niż ideologie lgbt.

W idealnym świecie, uważam że dałoby się obydwie sprawy jakoś kompromisowo pogodzić - tradycjonalne społeczeństwo mające miejsce również dla gejów i lesbijek, ale niestety lgbt jest antyteza tradycjonalizmu, co manifestuje znieważając pomniki i symbole religijne, a polski konserwatyzm też nie jest szczególnie przychylny środowiskom mniejszościowym.

Jesteśmy skazani na skrajności, a walka z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: z tego co wiem, Polska nie ma prawa precedensu, więc wcześniejszy wyrok lub postanowienie nie ma tu nic do rzeczy. Liczą się twarde przepisy, a te są jasne.
To jak tchórzu, odpowiesz w końcu dlaczego polski katotaliban ściga za maryjke z tęczą, czy dalej będziesz miękką fają?
@2-Fenyloetyloamina: chodzi o to że mamy sporą grupę młodych ludzi skrzywdzonych czy to w domu czy najbliższym otoczeniu która szuka uwagi i chce dla tejże uwagi robić zadymę.
i teraz służby porządkowe stoją przed wyborem czy pozwolić im się wyszaleć i może samo się wypali czy od razu przeciwdziałać.
Jak dla mnie obie strategie mają sens
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: podałem ci przepisy obowiązujące w Rzeczypospolitej Polskiej. Ja wiem, że dla ciebie nic nie znaczą, bo ważne jest tylko prawo kościelne, ale choć udawaj, że jesteś Polakiem i respektujesz polskie prawo.
Dlaczego polski katotaliban ściga za maryjke z tęczą?