Wpis z mikrobloga

@EvilToy: okej... rozumiem ze nie definiujesz tylko tego przez poglady gloszone w filmiku. Na marginesie dodam ze mam kumpele lesbijke ktora ma podobne, jezeli nie takie same poglady na temat lgbt.
edit i ona na pewno nie jest homofobka xD
  • Odpowiedz
@JohnRamboo:

dodam ze mam kumpele lesbijke ktora ma podobne, jezeli nie takie same poglady na temat lgbt.


typowa zagrywka prawicy - dziel i rządź. trzeba skłócić i podzielić środowisko wtedy będzie łatwiej dopiąć swego.
  • Odpowiedz
@EvilToy: dlatego ja nie atakowałem bezpośrednio Michała bo widać, że on się trochę zakalapućkał w życiu no i niestety jest szurem.

Wg mnie w jukeju jest strasznie samotny i tak jak innych próbuje no nie wiem terapiować to sam powinien pójść na jakąś terapię.

Generalnie chłopa mu trzeba no ale zbyt urodziwy to on nie jest.
  • Odpowiedz
@Kjedne: taa widać to po jego nadużywaniu alkoholu, że coś tam pod skórą jest nie tak. nawet bym się nie zdziwił gdyby ten jego radykalizm i osuwanie się w autorytarną osobowość było spowodowane jego problemami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kjedne: samotny być może dlatego, że jak ma inne poglądy to od razu hejt na niego leci od was. O tym mówi, o jakiejś grupce na FB i takich incydentach.

I typowe dla lewicy - nie zgadzam się to oceniam wygląd xD
  • Odpowiedz
I typowe dla lewicy - nie zgadzam się to oceniam wygląd xD


@wolny_kangur: typie, jeżeli próbujesz pokazać, że nie umiesz czytać ani myśleć to właśnie ci udało.

stwierdzam, że będzie mu ciężko znaleźć chłopa bo nie jest zbyt ładny a zdecydowanie by mu się przydało. nie wiem co to ma do "typowe lewicy xDDDDDDDDDDDDDDDD". Jako wybobek - prawak możesz tego nie rozumieć, ale gdybyś opuścił piwnicę, to byś się dowiedział,
  • Odpowiedz
@Kjedne: jeden wpis to nie spam a rozmawiac jest najlepiej z samymi zainteresowanymi.
Jezeli przy wyborze partnera krierujesz sie wylacznie wygladem to gratuluje logiki.

@EvilToy: sprawdzilem komentarze na youtubie i jest tam multum pozytywnych odpowiedzi. Moze nie jest taki zly? A moze na sile robi sie z niego zlego? Jak bys mial chwile i Ci sie nudzilo podeslalbys cos co potwierdzalo by Twoja teze o byciu szurem/homofobem? Z
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: jego istnienie w necie polega na "jestem prawicowym gejem", ma swoją widownie - głównie prawaków anty-LGBT dla których jest maskotką. zgadzają się z nim jak mówi o LGBT ale weź zapytaj jego widzów czy chcą w Polsce prawa małżeństwa dla homo to powiedzą, że nie, że to tylko dla hetero. dlatego koleś robi raczej krecią robotę dla osób homoseksualnych w PL
  • Odpowiedz