Wpis z mikrobloga

Wieki świetlne temu grałem w tibie. Pomyślałem, że może fajnie było by poczuć ten klimacik, może kupie pacca.
Zalogowałem się na jakaś starą postać 50 mag, ledwo ogarniałem bo dawno nie grałem, ale ustawiłem hotkeye i poszedłem na cyce koło thais. Było przyjemnie, biłem se cycki bez problemu, taki przyjemny spokój mnie ogarnął, muzyczka w tle no bo tibie bez dźwięków. Myślę, kupie se pacca jak będzie więcej czasu pogram trochę może. Na koniec zrobiłem sobie summona monka i fire elementala dla fanu, ściągnąłem rózgę i biłem sobie cyce tylko nimi. Jestem już przy wyjściu wszystko pięknie, nagle schodzi ludek po schodkach patrzy sobie na mnie, dostałem stare dobre SD na klatę i zanim się zorientowałem, co się dzieje już poleciało drugie i leżałem i kwiczałem xD No i przypomniałem sobie co najbardziej #!$%@?ło mnie w tej grze ¯\_(ツ)_/¯

#tibia #przegryw #gry
  • 14
@pawel_hvac: tez lubie wracac do tibii, czuje sie jak wtedy kiedy mialem 14lat w jakims procencie, nawet pacc kupilem i wbilem 107lvl w miesiac i mi sie znudzilo, szkoda kasy tez mi na pacca (wiem ze to tylko 40zl miesiecznie)
@pawel_hvac da sie ale to kosztuje. Jak masz jakis 50 lvl to opłaca sie bardziej od 0. Teraz jakms ms lub ed jak dobrze ogarniesz poradniki to w 2 dni na spokojnie się uda odrobić.
Może spróbuje sił na tym optionalu, podoba mi się ;) Za mało mam czasu już w życiu dorosłym, żeby tracić przyjemność z gry, gdy ktoś Cie ubija xD Jakaś profesja króluje teraz? Ja zawsze lubiałem grać paladynem - bardzo niskie koszty bicia ze spearów, rzadko kasa się nie zwracała z jakiegoś wypadu na potworki. Magowie mają mało życia i potiony lecą jak oszalałe. A rycerz nudny bo z bliska bije xd Jakieś
Imho najlepszy palladyn. Największa frajda z grania? Rozważam jeszcze maga,. Szukam też serwera, jak nie chce grać z botami to chyba najlepiej wybrać Battle Eye protected? Rozumiem, że zapobiega to cheatowaniu? Chce grać na najnowszym świecie optional pvp. Pomożecie ? Troche się nie łapie w tych nowych świtach xd
@pawel_hvac: wiesz, ze teraz na pvp nawet jak masz wszystkie blessy i ktos cie zabije na pk to prawie nic nie tracisz i kupujesz od razu blessa w temple tylko jednego bo tylko tego tracisz, jest poziom easy, nawet nie odczujesz tego zbytnio bo sie nie oplaca zabijac