Wpis z mikrobloga

@Hedage: Smakiem mięsa bym tego nie nazwał bo jest zupełnie inny ale ciekawy i dobry. Nie lubię jak próbują robić z wielu rzeczy coś żeby smakowało mięsem - wygląd ok rozumiem po prostu wyglada to estetyczniej i nie rzuca się w oczy jak jesz z innymi ale po co za smakiem gonić. Mięso przestałem jeść właśnie dlatego, że mi nigdy nie smakowało (,)
  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee: Moc kiełków... O ja cięrpię dolę. Nie żebym miał coś do roślinożerców ale uważam,
że slogany na opakowaniach wegesmakołyków brzmią przynajmniej żenująco.
Coś jak durnoty na czipsach dla gówniaków.
  • Odpowiedz
@masiakla: życzę smacznego w takim razie (ʘʘ)
@masiakla: kupuje wegetariańskie produkty bo smakują inaczej niż mięsko którego nie lubię ale nie wypowiadam się za innych. W sumie kolejnym powodem jest ogółem ekologia i podejście do zwierząt ale to przyszło później :)
@Prudel: @Radysh: tak akurat opakowania wege jedzonka od DK są okropnie żenujące ale jest masa produktów wegetariańskich które wyglądają prawie ta samo -
  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee: nie chcę ciebie obrażać, bo nie neguję wege żarcia. tu gdzie mieszkam mam łatwy dostęp do hinduskich restauracji i to co serwują w europie to po prostu gówno. moje ulubione to puri masala, kadai paneer punjabi, dal czy gobi 69. uthappam to w sumie jedyne nalesniki jakie jem. mają też coś a'la burger nazywa się dabeli, kotlet jest z ziemniaków z pojedynczymi owocami/"ziarnami" granata ze znakomitym chutney. urywa dupę i
  • Odpowiedz
@masiakla: Pewnie ja to rozumiem ale sam wiesz pewnie jak jest w naszych polskich warunkach :( Nie zawsze tez mam czas żeby zrobić sobie sam jedzenie to lecę na gotowym ale natchnąłeś mnie i spróbuje poszukać przepisy i sobie takie jedzonko robić w domu.
  • Odpowiedz