Wpis z mikrobloga

@Hejtel: dodaj jeszcze, że jego "rekord" to 2 zwycięstwa i 4 porażki, a na wotore #!$%@? bardzo szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gość został trenerem bo sam nie umie wygrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xxTymczasoweKontoxx a ty zostałeś życiowym przegrywem i twój bilans to 10 #!$%@? podczas edukacji szkolnej + codzienne zabieranie kanapek, jesteś typem który całe życie jest gnębiony i poniżany więc żyjesz w piwnicy i wylewasz tu swoje żale na każdą możliwa rzecz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xxTymczasoweKontoxx ale kogo boli? człowieku ja tu wchodzę raz na kilka dni, jak się coś dzieje to bywam częściej. Mam #!$%@? na jakiegoś lamusa z piwnicy który tylko hejci w necie a w rl jest typową kuracyjka na liścia która leci na policję po jednym szturchnięciu ( ͡º ͜ʖ͡º) przykro mi czy tego chcesz czy nie, przez 99% społeczeństwa jesteś postrzegany tak jak kolega na zdjęciu, ten
adelek192 - @xxTymczasoweKontoxx ale kogo boli? człowieku ja tu wchodzę raz na kilka ...

źródło: comment_1596736909ajV3KeBvJYi0OnVspHv3Zh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@adelek192: hahaha, jak ty zostałeś szybko zweryfikowany na innych tagach i uciekłeś w podskokach tutaj :-) czemu już nie wpadasz na te tagi dla których założyłeś tu konto? :-)
bo 90% ludzi wrzuciło cię na czarną - jesteś idealnym przykładem gimbusa i internetowego kozaka, Pudelek :-)
żyj tam w tym swoim świecie ale pamiętaj, że za miesiąc wracasz do szkoły i wszystko zacznie się od nowa.
Przegryw wrzuca zdjdcie innego przegrywa,
x.....x - @adelek192: hahaha, jak ty zostałeś szybko zweryfikowany na innych tagach i...

źródło: comment_1596737337MVhsBUVxrNydknYWjguclO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xxTymczasoweKontoxx no tak... to ja siedzę tutaj 24/7 ( ͡º ͜ʖ͡º) widzisz ze mnie taki przegryw że nawet znasz moją historie i wymyśliłeś "obraźliwe" przezwisko, to chyba jednak znaczy że nie taki przegryw ze mnie skoro mnie kojarzysz panie piwnica, siedzisz tak długo że nawet historie randoma z tego forum znasz () wyjdź na dwór, tylko uważaj żeby ktoś cie
  • Odpowiedz
No, wymyśliłem ci przezwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pudelek i Ratlerek jesteś nazywany od początku swojego istnienia tutaj :-) Każdy zna twoja historie tak samo jak każdy widział twoje zdjęcie - dlatego ludzie mają beke z twojego kozaczenia bo każdy wie że nawet Rafatus przy tobie to koks :-)

Ale dzisiaj już mniej szczekasz. Chyba ostrzeżonko wpadło... Świat by ci się zawalił gdybyś wyłapał bana tuż przez gala
x.....x - No, wymyśliłem ci przezwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pudelek i Ratlerek jesteś nazywan...

źródło: comment_1596738844r4OefvXFAAONryUk8BVRvo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xxTymczasoweKontoxx widzisz jestem tutaj tak popularny że ludzie mi przezwiska wymyślają, nawet każdy zna moją historie, skoro nazywasz mnie przegrywem to kim ty musisz być jeśli nikt cie nie zna i każdy kto przegląda wykop ma cie głęboko gdzieś? ( ͡° ʖ̯ ͡°) siedzisz tutaj 24/7 i nic nie wnosisz pożytecznego, ja stałem się rozpoznawalny a ty? jesteś takim samym piwniaczkiem jakich tutaj pełno. Mnie tam wali czy
  • Odpowiedz