Wpis z mikrobloga

Chcę wypożyczyć auto na 2 tygodnie w celu podróży przez kilka europejskich krajów (jednak trochę bezpieczniej, niż samolot i pociągi w czasach korony). W wypożyczalni mam do wyboru nową Kię Ceed i nową Mazdę 6 Combi, różnica w cenie na 2 tygodnie to około 750 zł na korzyść Ceeda. Dotychczas skłaniałem się bardziej ku Mazdzie, bo jednak większa i może lepsza w dłuższe trasy ale sam nie wiem, czy Ceed nie wystarczy. Jest tu jakiś ekspert, który powie mi co wybrać? (_ )

#kia #mazda #samochody #kiciochpyta
  • 15
@michal-zalewski: @dzieju41: Tak, są. Bez problemu. Ale raczej te mniejsze. Brałam Vivaro na wyjazd do Albanii bo mi trzeba było auto na 9 osób. Wypożyczalnia wszystko wiedziała, dopłacałam tylko 70 zł za zieloną kartę i 150 zł za zgodę na wyjazd poza UE - nie obowiązuje na Ukrainę i Białoruś. Tam się dopłaca jeszcze chyba 400 zł na ubezpieczenie większe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maks_S: nie wiem o co Ci chodzi z podróżowaniem samolotem, lecialem 2x 5h + czas na lotnisku, żadnego niebezpieczeństwa nie widziałem, właśnie odwrotnie bo mniej ludzi
@BartekLbn91: Nie tyle chodziło o sam samolot, tylko raczej o poruszanie się między miastami busami, czy pociągami. Gdybym miał tylko jedną destynację bez wahania brałbym samolot. To niestety bez sensu ale w razie blokad na granicach najpierw blokują loty... Patrz Szwecja gdzie latać nie można od dawna a prom z Gdyni kursuje codziennie