Wpis z mikrobloga

Jest środa, jest 23, wydawało się że już nic mnie dzisiaj nie #!$%@?.

Ale gdzie tam, Kosiniakowi się udało.

Zdaniem szefa PSL "bojkot udziału w czwartkowym Zgromadzeniu Narodowym jest niepotrzebny, bo znów rodzi kolejny podział społeczny". Jak podkreślił w Polsat News, udział w zaprzysiężeniu prezydenta "to wyraz szacunku dla wyborców, państwa polskiego i jego ciągłości".


Szacunku do czego, tygrysku? "Ciągłości państwa polskiego"? Czego? Możesz powtórzyć? "Szacunku" wyłapałem, to drugi to co było? Szacunku do czego? Ciągłości państwa polskiego?

No trzymajcie mnie. Tak szybko żeśmy zapomnieli, że te wybory były, cóż, ekhm...

...nielegalne?

Że "państwo Polskie" de facto przestało istnieć na początku maja, gdy dwóch fagasów postanowiło sobie wybory przełożyć? Tak o? Tak jak ja rano wstaję i idę się odlać, tak dwóch "szeregowych posłów" sobie stwierdza że wybory odwołują?

To. #!$%@? mać, to.

To jest właśnie powód, dla którego PiS trzyma ten "kraj" za mordę.

Bo im na to pozwalamy.

Bo zamiast zrobić zadymę na pół Europy tygrysek siedzi, z tym swoim yntelygentnym wyrazem twarzy - i biadoli, jak to on co prawda Dudy nie lubi ale przecież wygrał w "demokratycznych" "wyborach", "równych" i "sprawiedliwych", więc nie możemy teraz choć symbolicznie się temu sprzeciwić bo będziemy "naród dzielić", a tak w ogóle to trzeba "szacunek dla wyborców i ciągłości państwa pokazać".

Władziu. Kochany Władziu. Ja mam do ciebie tylko jedno pytanie.

Władziu. Kochany Władziu. Wiesz co, wiesz gdzie, wiesz jaka długość i obwód.

Pozdro szejset z odrywaniem PiSu od władzy z takimi "liderami". Można się klepać po pleckach, że "było blisko" i "10 milionów głosów na Czaska", ale prawda jest taka - jeżeli te "wybory" coś nam pokazały to fakt, że obecna klasa polityczna...

...ech, lepiej nie - bo skoro najwidoczniej można pomnik "znieważyć", to mi jeszcze artykuł 127 kk. za komentarz na wypoku przyjebią.

#neuropa #polityka #4konserwy
  • 15
  • Odpowiedz
...nielegalne?


@mnik1: tam bym nie brnął :) Bo wszystkie opcje polityczne usankcjonowały ich legalność wystawiając swoich kandydatów.
  • Odpowiedz
@Apogryw: Nie, byłby nielegalne. I miałbym to gdzieś.

Nazwiesz mnie teraz hipokrytą, oczywiście - to zawczasu odpowiem że gra się tak, jak ci przeciwnik pozwala. Jeżeli Jaruś zorganizował nielegalne wybory które przegrał, no to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

Wiadomo - pomijając dyskusję z gatunku "czy Czaskoski w ogóle był w stanie je wygrać", bo mam takie dziwaczne wrażenie że gdyby to nastąpiło, to w tej naszej alternatywnej rzeczywistości
  • Odpowiedz
Bo wszystkie opcje polityczne usankcjonowały ich legalność wystawiając swoich kandydatów.


@yeron: I dlatego "zamiast liści", jak w pewnej kibolskiej przyśpiewce. Mam nadzieję, może i naiwną, że zostaną z tego rozliczeni, kiedyś tam, w odległej przyszłości.
  • Odpowiedz
@BigBadBootyDaddy: I nie nauczy. Wielki wódz partii chłopskiej, "ludowej", od której się lud odwrócił. Facet który już się widział w drugiej turze, a potem nawet 3% głosów nie zgarnął. W pierwszej, kek.

Tak jak piszesz - eksperyment pod nazwą "my są ci łagodni, my chcemy jednoczyć a nie dzielić, my kochamy wszystkich" zakończył się niepowodzeniem, na skalę wcześniej niespotykaną. Lud chce #!$%@?, a pierwszymi jej ofiarami będą właśnie bezjajeczni symetryści.
  • Odpowiedz
@BigBadBootyDaddy: Kosiniak miał boosta przed 10 maja, bo Kidawie nie szło, mniejsza frekwencja i wtedy były też inne emocje.
Po przełożeniu wyborów dynamika kampanii inaczej wyglądała, a wyborcy opozycji chcieli fightera. A tygrys okazał się papierowy.
  • Odpowiedz
Kosiniak niczego się nie nauczył, właśnie taka bezjajeczność i symetryzm, skończyła się pokazaniem mu czerwonej kartki przez wyborców w czerwcu


@BigBadBootyDaddy: jego największym błędem było wsparcie zbiórki podpisów rafaella
  • Odpowiedz
@mnik1: I na takie deklaracje może i przyjdzie pora, ale przyjdzie kiedy będzie już za późno. Nie można się spodziewać, że opozycja która przegrała szereg wyborów z rzędu (poza senackimi) nagle stanie na wysokości zadania i zacznie wszystko robić perfekcyjnie. To są dalej ci sami ludzie, którzy popełniają cały czas błędy (nie tylko PRowe) i którzy nie zabezpieczyli kraju choć częściowo przed PiSem, kiedy mogli. Żyjemy ciągle w tym samym kraju,
  • Odpowiedz