Wpis z mikrobloga

@bartexx96: "Ogólnie to się totalnie poświęciłem, zmieniłem swój tryb życia. Jak kiedyś chlałem co 3 dni, tak teraz nie ruszyłem alko od 5 miesięcy. Na treningach jest codziennie, ćwiczę po 3 godziny do tego siłownia suplementy i w ogóle. Pot się leje, ciało pracuje. Uważam, że wygram to."

To wszystko aby koniec końców dostać #!$%@? od melanżownika Kasjusza
każdego #!$%@? melanżując


@Krzysio_misio12: No to już mamy odpowiedź na pytanie dlaczego go lubisz i uważasz za szczerego xD

1. Nie #!$%@? każdego, a jedynie tych których sam sobie wybiera i/lub na zasadach, które sam sobie wybiera. Albo walczy z mniejszymi od siebie (Polak, Ambro), albo z pijakami z którymi rzekomo ma konflikt (Rataj), albo w ograniczonej formule walki czyli w k1/boksie (Lupa, Najman). Z Ambrem to podwójne kombo, bo tutaj
B.....e - > każdego #!$%@? melanżując

@Krzysio_misio12: No to już mamy odpowiedź n...

źródło: comment_1596679940hhlNlF5U0yNFZstTEhx49F.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Back_Space: przecież to jest w tym famemma najlepsze, jest jest beka cisnieta przez takich ludzi jak kasjo. Oglądanie walki adbuster vs malczynski to jak pójście na galę organizowana przez klub sportowy w pierdzichowie dolnym.
Tego się nie da oglądać.
Walka Najman kasjusz to akurat musi być w Boksie, zobacz sobie na różnice wagi, w MMA to by nie miało sensu zupełnie, a ludzie chcą obejrzeć taką walkę na zasadach boksu, tak
@wonsztibijski: Żadna walka nie musi (i wręcz nie powinna) być w boksie, za to wszystkie walki powinny być w MMA. Przecież w MMA też jest boks, więc w czym problem? MMA to najlepszy weryfikator pozerów, bo jest najbardziej zbliżony do walk na ulicy, gdzie wszystkie chwyty dozwolone.

Kasjusz wielce zgrywa ulicznika, a zapomina (lub celowo pomija ten niewygodny fakt), że na ulicy nie ma czegoś takiego jak walka w ograniczonych formułach