Wpis z mikrobloga

@jusstt Moim zdaniem warto, żeby dostać automatycznie mniejsze prowizje. Jest też ankieta na stronie za wypełnienie której można dostać zniżkę na opłatę członkowską.
  • Odpowiedz
@jusstt: Oszuści czy nie, przynajmniej mieli lepszą stronę maklera, może graficznie odstawała, ale była praktyczna. To moje odczucie, na żywo pobierało kurs akcji, widzisz gdzie plus i minus, a w tym santanderze daj Pan spokój :P
  • Odpowiedz
@mnoo tak, też mam na bossa i mi obniżyli, jest gdzieś na stronie co trzeba zrobić, ogólnie - trzeba do nich napisać przez stronę i podać numer id SII
  • Odpowiedz
Oszuści czy nie, przynajmniej mieli lepszą stronę maklera

@husk77:

Nie żeby mnie oszukali. Tak zażartowałem bo kiedyś dostali karę za pranie brudnych pieniędzy
  • Odpowiedz
@Precypitat:
mBank jest lepszy ale za to Santander ma notowania 1 wiersza za darmo w panelu
Znacznie bardziej rozbudowany jest ich 4MAX ale bez połączenia z kontem
  • Odpowiedz
@jusstt: według mnie warto, za kilka stów na 5 lat dostajesz, niższe prowizje u maklera, zniżki na prasę i książki fachowe, dostęp do artykułów i wiedzy na ich stronie, zniżki na ubezpieczenie, zniżki na opiekę medyczną itp.. Do tego jako jedyni próbują walczyć za inwestorów indywidualnych, reszta ma nas w dupie.
I co ciekawe jakby jakaś spółka robiła Cię w bambuko, możesz na walne nasłać na nich ludzi z SII, żeby
  • Odpowiedz
I co ciekawe jakby jakaś spółka robiła Cię w bambuko, możesz na walne nasłać na nich ludzi z SII, żeby zrobili gównoburze.

@minvt:

były takie akcje?
  • Odpowiedz