Wpis z mikrobloga

@EgzeQTroll: zgadza się, dlatego ja jestem za progresją podatkową. A konkurencyjnością niskimi kosztami pracy daleko nie zajedziemy. Państwi musi się zaangażować w innowacje, a w długim terminje pracownicy powinni demokratycznie zarządzać w swoim miejscu pracy.
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: to może lepiej podnieść kwotę wolną od podatku żeby i polska była relatywnie tanim miejscem do tworzenia miejsc pracy przez zachodnie przedsiębiorstwa i żeby janusz z mema dostawał 4500 zł zamiast trzech i pół xd
  • Odpowiedz
A podatki w Polsce są niskie.


@PolskaPrawica: Dla mało zarabiających są bardzo wysokie. Zarabiając już 60 euro miesięcznie wpada się w pierwszą stawkę. Porównaj kwotę wolną od podatku z innymi państwami.
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: Ale wiesz misiu ze kraje w ktorych te podatki sa ,,wyzsze” i zarabia sie tam wiecej, doszly do tego wlasnie dzieki inwestycjom i niskim podatkom.
A nie jak wszyscy idioci spod #socjalizm mysla podwyzszaniem podatkow xD.
Polecam goraco cos takiego co sie nazywa edukacja, zamiast produkowac takie wysrywy
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica o #!$%@? to dokładnie ludzie z którymi pracowałem na produkcji w lipcu. To była moja pierwsza praca. I jeszcze było obgadywanie innych co znaleźli inna pracę która im się podoba i więcej zarobią .
  • Odpowiedz