Wpis z mikrobloga

większość tych ładniejszych różowych jakie znam ma odruch wymiotny na samą myśl, że mogłaby spotykać się z ciapatym albo murzynem


@ezekiell0: powiedziały Ci to? to co mówią to jedno a to co zajdzie w klubie to już inna sprawa
  • Odpowiedz
większość tych ładniejszych różowych jakie znam ma odruch wymiotny na samą myśl, że mogłaby spotykać się z ciapatym albo murzynem. No ale na wypoku pewnie każdy myśli, że #p0lka myśli tylko o kolorowej kutandze.


@ezekiell0: bo to p0lki i kolorowe kutangi są winne temu, że są sami, wcale nie ich #!$%@? i #!$%@? mózgowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mistrzostwoprzegrywu: Widzieć ni cholery nie widziałem, ani pary, ani nie słyszałem o żadnym bolcowaniu. Jedynie kilka lasek z otoczenia śmiało się z Hindusa że #!$%@? XD
Arabowie których miałem okazję obserwować trzymali się we własnym towarzystwie. Murzyni tak samo. Jeden mi mówił że woli nie podrywać p0lek bo boi się #!$%@?. Co do Murzynów to umie mi ktoś wyjaśnić co oni mają z tym ich pociągiem do kompletnie ulanych kobiet
  • Odpowiedz
@vympayer:
Wydaje mi się, że pociąg to oni mają do ładniejszych, a związek z grubą to desperacja, wybór z rozsądku, ponieważ u tych przekonanych, że są nieatrakcyjne, mają po prostu o wiele łatwiej.
Specjalnie napisałem "przekonanych, że są nieatrakcyjne", nie "nieatrakcyjne", ponieważ kojarzę różowe ze szpetnym ryjcem 3-4/10, które mówiły, że ładnie wyglądają ( _)
Jeśli jest gruba ze średnią twarzą, to ciężko aż tak cope'ować
  • Odpowiedz
@mistrzostwoprzegrywu: Akurat o wyborze z rozsądku ciężko mówić kiedy ma się inne opcje, wyżej na skali Ruchensteina. Tak samo ciężko mi uwierzyć w to przerażenie, że będzie #!$%@?, może gdzieś gdzie są typowe karki rasiści, ale tak to ewentualnie większość facetów tylko bóldupi że "laska z czarnym się puszcza".
Co do przekonania o nieatrakcyjności to kiedy się trafi na laskę myślącą że jest brzydka kiedy nie jest to rzadkość. Spermiarze
  • Odpowiedz
@vympayer:
Jako murzyn miał pewnie mały wybór i stąd taka partnerka.
Ponoć to jest popularne (czarny + puszysta biała), więc przyczyną nie jest fetysz (występujący wśród małego % populacji), lecz mały wybór Murzynów
Co do strachu przed wp#rdolem - dziwne, jak już, to myślałem, że mnie zwyzywa jakąś różowa, ale nie coś takiego
  • Odpowiedz
@mistrzostwoprzegrywu: Trochę mnie to zawsze dziwiło bo z jednej strony słyszy się o ubogacaniu i akcjach z Orgasmusa, z drugiej widzisz takich na żywo i wygląda jakby faktycznie mieli mały wybór.
Jeśli chodzi o ten strach przed #!$%@?, to jedyne wytłumaczenie czemu nie startują do białych lasek jakie osobiście miałem okazję usłyszeć.
Dokładnie to raz w klubie, jak kumple mnie wyciągnęli (oni potrzebowali kogoś bardziej dynamicznego żeby zwrócić uwagę lasek,
  • Odpowiedz
@mistrzostwoprzegrywu: baardzo duzo. W takim Krakowie, mysle jakies 5-10% rozowych ma ciapaka czy innego murzyna. Jedna moja kolezanka ma Brazylijczyka. Mieszkam w centrum i wlasciwie wychodzac tylko wynosic smieci widze czesto pary p0lka - murzyn. Tydzien temu na piwie weszly do baru 2 plodne julki z dwoma ciapakami.
  • Odpowiedz