Wpis z mikrobloga

@SipaXtra Możesz rozwinąć swoją myśl? Bo nie wydaje mi się zebybuczestniczyli w tym tylko jebnięcia ludzie i "nie wiem kto" chodzi na takie imprezy.
@chwed: nie. Poprostuuwazam ze trzeba miec niezle #!$%@? w glowie zeby isc na takie #!$%@? wie co.widzialem ze tak w indiach sie bawia a te tepe polskie dzieciaczki wszystko łykaja jak jakies #!$%@? pelikany.bo sa tak tepe i maja wyprane mozgi przez popkulture ze az przykro patrzec
@chwed: uwierzbze bylem swiadkiem takiej imprezy i na serionwidzialem sporo niezadowolonych dzieciaków ktorzy w tym uczestniczyli
Dla mnie glupota i bzdura no nale tez zabraniac nikomu nie mam zamiaru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@SipaXtra: przecież to się da uprać https://festiwalkolorow.pl/koloryholi , raczej wszyscy uczestnicy wiedzą czego się spodziewać ¯\_(ツ)_/¯ wygląda to jak zabawa dla dzieci/nastolatków i tak jak rozumiem, że komuś może ta forma nie odpowiadać to sugerowanie, że przez uczestnictwo ktoś ma "#!$%@? w głowie" to gruba przesada. Mi się nie podoba zabawa w klubach, ale nie twierdzę, że każdy kto w tym uczestniczy to #!$%@?
@chwed: nie. Poprostuuwazam ze trzeba miec niezle #!$%@? w glowie zeby isc na takie #!$%@? wie co.


A jak bardzo trzeba mieć #!$%@? w głowie by wystukać na wykopie takie wysryw jak Twoje tutaj? Opisz nam.