Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie mieć takiego syna kuca-konfederate?

No ja pi3rdolę, siedzi taki cały dzień przy komputerze i płacze o lewackiej propagandzie albo spamuje internet dla korwina xD. Kupisz mu jakąś grę, co jest aktualnie na topie w Media Markcie to zacznie gadać o promowaniu ideologii LGBT czy jakimś innym szajsie. Wchodzisz do pokoju, a ten kolejny tydzień spamuje o jakimś Murzynie w Stanach i jakiejś policji, co to terroryzuje ludzi i że to czeka Polskę. Myślisz kiedy ostatni raz widziałeś murzyna w swoim życiu. Ma trądzik, proponujesz mu dermatologa, a ten mówi że to dla lewaków. Martwisz się. Później wrzuca jakieś wpisy na #przegryw, że go nikt nie chce i ma stulejkę. Pani z WOSu dzwoniła, że twój syn darł na nią mordę że jest socjalistką i coś tam o podatku progresywnym, kiedy tłumaczyła, jak działa podatek dochodowy. Rozważasz psychologa, ale twój syn wkurzony mówi że to dla bab, a on jest normalnym hetero Polakiem i się tego nie wstydzi. Oglądasz Fakty, jakieś reklamy, a ten dostaje spazmów i się poci mówiąc, że to lewacki przekaz i to lobbyści LGBT tylko ustawiają dla zysku i za mało tam normalnych konserwatywnych reklam. Wchodzisz na tę stronę co on na niej siedzi, ostatni wpis to jakieś płacze, bo ktoś wstawił wpis "It's ok to be gay". Wiesz, że poniosłeś porażkę jako rodzic.
#neuropa #takaprawda #konfederacja #bekazprawakow #bekazkuca #przegryw #bekazkorwina #korwin #heheszki #humorobrazkowy #polityka
Wanzey - Wyobrażacie sobie mieć takiego syna kuca-konfederate?

No ja pi3rdolę, sie...

źródło: comment_1596470852inaXB5ffaQd7Q4x2Vseotd.jpg

Pobierz
  • 28
@grzelok: na potrzeby odpowiedzi na ten gównopost neuropka oczywiście trochę podkoloryzowałem swój ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje koleżanki głosują na Biedronia i pracują, raczej są inną odmianą lewaka niż ta kawiorowa. Odnoszę się do tych skrajnych, którzy są antykapitalistami i socjalistami.

Jednak zarzucanie kucom braku pracy to dla mnie nowość na wykopie xD