Wpis z mikrobloga

Słuchajcie czy tak skonstruowany odpływ ze zlewu w kuchni ma prawo zatrzymywać wodę lub się zapychać? Ciągle stoi mi woda, odpływ ze zmywarki pompuje wodę do zlewu bo odpływ nie przyjmuje. Wcześniej tego nie było ale woda też powoli spływała. Wyjmowalem już wszystkie kolanka i czyściłem. Włożyłem dziś 1,5 m sprężyny do odpływu aż do momentu gdy wyczulwm opór. Żadnych wielkich kłaków i brudow nie wyjąłem. Nie wiem już co robić. Chciałbym zrobić to sam ale już mi ręce opadają. W ostateczności wezwe hydraulika ale jednak większą satysfakcją jest zrobienie tego własnoręcznie. Ostatnią możliwością jest właśnie układ rur. Myślicie że to może pomóc?
#hydraulika #budowlanka #odplyw
zielony_wiatr - Słuchajcie czy tak skonstruowany odpływ ze zlewu w kuchni ma prawo za...

źródło: comment_1596451157AUQB7IWbTnVKgox5Y3NtiS.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale jakby pion był zatkany to chyba nie tylko ja bym wołał na klatce hydraulika.


@zielony_wiatr: No raczej nie, zresztą zator w pionie to chyba bardzo rzadka przypadłość, stawiam na problem w okolicy wpustu Twojej rury w pion albo to i słaby spad rury. Aha, a jak szybko wybijało wodę po odkręceniu wody, niemal od razu, czy później, tzn. czy zdążyłyby się wypełnić wodą rury od pionu aż po zlew?
  • Odpowiedz
@zielony_wiatr: instalacja jest ok, jak syfon nie jest zatkany (bo sprawdzales) to sprawdz dalej w kanalizacji. Wyciag syfon, wsadz jakis gruby lejek prosto w rurę i wlewaj wode, obstawiam że po chwili zacznie sie wylewac bo mam to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamówilem kwas i będę odtykać pojutrze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dave8: był hydraulik. Wsadził sprężynę na 3 metry i udrożnił. Za 150 zł. Kurde sam kupiłem sprężynę, sam też ją wkladalem tylko nie tak głęboko bo się bałem że uszkodzę plastikową rurę. No nic człowiek uczy się całe życie i czasem musi za to słono zapłacić....
Juz wszystko drożne i sprawa zamknięta.
  • Odpowiedz