Wpis z mikrobloga

Zbliżamy się wielkimi krokami do dokończenia tegorocznej #ligamistrzow w związku z tym razem z @Ricardo_Izecson_dos_Santos_Leite postanowiliśmy kontynuować zabawę dotyczącą #pilkanozna (tak naprawdę to wszystko zrobił Ricardo a ja się tylko podpinam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) dlatego też tworzymy nowy tag, #ankietaligamistrzow (widzę że poprzedni tak też parę osób obserwuje dlatego pozwalam sobie go użyć żeby zwiększyć zasięg #ankietaekstraklasa ).

Ale przejdźmy już do rzeczy, w porównaniu do poprzedniej ankiety teraz nie wprowadzamy wyników w komentarzu, a w ankiecie po linkiem, żeby łatwiej można było weryfikować wyniki - ja osobiście jak najbardziej zachęcam do oddawania głosów w komentarzu pod spodem żeby pokazać innym swoje skille ;) zaraz po dodaniu posta, uzupełniam ankietę i wrzucam w komentarzu moje typy ;)

Ankieta:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmi7M7HlVPRst5-6O3Q9roDDDosLKgn5yJBlxiOZVjJbScxw/viewform

Pytania:
1. Czy Juventus awansuje do ćwierćfinału?
2. Czy Milik lub Zieliński strzeli bramkę w meczu z Barceloną?
3. Czy Real Madryt awansuje do ćwierćfinału?
4. Ile bramek Lewandowski strzeli Chelsea?
5. Kto zostanie królem strzelców w Lidze Mistrzów w sezonie 2019/2020?
6. Kto awansuje do finału z „łatwiejszej” (Atalanta/PSG/Lipsk/Atletico) części drabinki?
7. Kto zwycięży w tym sezonie Ligi Mistrzów?
8. Czy Polak strzeli bramkę w finale Ligi Mistrzów?
9. Ile bramek padnie w finale? (tylko podstawowy czas gry)

Z racji tego że pierwsze mecze są już 07.08.2020 o godzinie 21.00 głosy zbieramy do dnia 07.08.2020, wszystkie ankiety wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Zachęcam wszystkich do zabawy i życzę wygranych!

P.S. Pozwolę sobie też zawołać, kilka osób, które wołał @Ricardo_Izecson_dos_Santos_Leite przed drugą edycją poprzedniej ankiety, mam nadzieję, że sie o to nie obrazicie.
mariuszk3 - Zbliżamy się wielkimi krokami do dokończenia tegorocznej #ligamistrzow w ...

źródło: comment_15964488704rpocQo23ZvDi41ntSkYGq.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mariuszk3:
1.Nie
2.Nie
3.Nie
4. 1
5. Lewandowski
6. Atletico
7. Bayern
8. Tak
9. 3

nie zapisałem, przed wysłaniem także mam nadzieję że się nie pomyliłem z tym co puściłem w ankiecie ()
  • Odpowiedz
1. Czy Juventus awansuje do ćwierćfinału? Tak
2. Czy Milik lub Zieliński strzeli bramkę w meczu z Barceloną? Nie
3. Czy Real Madryt awansuje do ćwierćfinału? Tak
4. Ile bramek Lewandowski strzeli Chelsea? 1
5. Kto zostanie królem strzelców w Lidze Mistrzów w sezonie 2019/2020? Lewandowski
6. Kto awansuje do finału z „łatwiejszej” (Atalanta/PSG/Lipsk/Atletico) części drabinki? Atletico
7. Kto zwycięży w tym sezonie Ligi Mistrzów? Bayern
8. Czy Polak strzeli bramkę w
  • Odpowiedz
1. Czy Juventus awansuje do ćwierćfinału? Tak

2. Czy Milik lub Zieliński strzeli bramkę w meczu z Barceloną? Nie

3. Czy Real Madryt awansuje do ćwierćfinału? Nie

4. Ile bramek Lewandowski strzeli Chelsea? 0

5. Kto zostanie królem strzelców w Lidze Mistrzów w sezonie 2019/2020? Robert Lewandowski

6. Kto awansuje do finału z „łatwiejszej” (Atalanta/PSG/Lipsk/Atletico) części drabinki? Atletico

7. Kto zwycięży w tym sezonie Ligi Mistrzów? Bayern

8. Czy Polak strzeli bramkę
  • Odpowiedz
1. Czy Juventus awansuje do ćwierćfinału? Tak
2. Czy Milik lub Zieliński strzeli bramkę w meczu z Barceloną? Nie
3. Czy Real Madryt awansuje do ćwierćfinału? Tak
4. Ile bramek Lewandowski strzeli Chelsea? 2
5. Kto zostanie królem strzelców w Lidze Mistrzów w sezonie 2019/2020? Robert Lewandowski
6. Kto awansuje do finału z „łatwiejszej” (Atalanta/PSG/Lipsk/Atletico) części drabinki? Atalanta
7. Kto zwycięży w tym sezonie Ligi Mistrzów? Real Madryt
8. Czy Polak strzeli
  • Odpowiedz