Wpis z mikrobloga

Mam dość tej swojej biedy xddd Mam nadzieję że za dwa lata skończy się moje biedowanie o co walczę, ale i tak gdy ja zmarzłam w zimę w swoim własnym domu ( szczególnie w nocy), to jakiś Oskar dostał laptopa za 7000 zł.- tyle musiałbym mieć na opał. Cieszyłem się jak chyba 2 albo trzy lata temu była cieplejsza zima bo aż mi tak zimno nie było. Pamiętam jak z Ojcem smażyliśmy fryki tylko dlatego że są dobre, pozywne i przede wszystkim tanie... I polowaliśmy na tanie ziemniaki na targu. Kupowaliśmy dużo aby starczyło na więcej dni. Tym bardziej do mnie dociera, ta byle jakość mojego życia gdy siedząc w rajchu obok mojej bogatej kuzynki ona opowiadami, że jej mąż kupił sobie koszule za 100 euro i już nigdy więcej nie kupi tego taniego szajsu bo się za bardzo gniecie(_ ) Mogłem wyjechać na produkcję za granicę jak reszta rodziny to chyba byłoby lepiej xd Być może za rok będzie jeszcze lepiej. Moja sytuacja pokazuje jak alkoholizm ( moja matka) rozbija rodziny i doprowadza do ruiny małżeństwa. Gdyby nie to że trzymamy się razem to skończyłbym w przytulku dla bezdomnych...
#przegryw
  • 9
@glaper342: na jakieś tam życie i dofinansowanie naszego wspólnego biznesu, które ma nam pomóc stanąć znów na nogi, bo nie stoimy na nich od 7 lat, a które jest prawie na wykończeniu. Musiałem jeszcze pomoc w spłacie niektórych rzeczy. Jak by nie patrzeć ojciec jest w porządku więc chciałem mu pomóc